
Лазерний датчик відстані VL53L0X GY-53
365 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: GY-53
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
Датчик являє собою поверхнево-випромінюючий лазер з вертикальним резонатором (VCSEL) з робочою довжиною хвилі 940 нм і фоточутливою матрицею на основі однофотонних лавинних діодів (SPAD). Для модуля характерна надійна робота в умовах підвищеного рівня зовнішнього інфрачервоного випромінювання. Не потрібна додаткова оптика. Протокол передачі даних - I2C.
Лазерний далекомір на основі VL53L0X - один з найменших датчиків для вимірювання відстані. Принцип роботи заснований на відображенні лазерного променя від перешкоди. VL53L0X вимірює час, за який лазерний промінь досягне об'єкта, відіб'ється від нього і повернеться до приймача. Оскільки використовується направлене джерело світла, він хороший для визначення відстані лише поверхні безпосередньо перед ним.
Деякі з можливих галузей застосування:
- Робототехніка (датчики виявлення перешкод)
- Побутова техніка (автоматичні крани, вентилі, дозатори мила і т.д.)
- Лазерні системи автофокусування. Покращує і прискорює роботу автофокусу камери, особливо в несприятливих умовах (низьке освітлення, низька контрастність) або при зйомці на високій швидкості руху
- Датчики присутності персональних ПК, ноутбуків, планшетних ПК
- Одномірні датчики розпізнавання жестів
| Характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Відстань | до 2 м |
| Діапазон температур | -20 до +70 °C |
| Напруга | 2.8-5В |
| Розмір | 10.5 х 13.3мм |
| Струм споживання | 19 мА |
| Довжина | 940 нм |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Датчики газу, диму та якості повітря | Оптичні, інфрачервоні та лазерні датчики (відстані, перешкод, лінії, кольору) |
- Ціна: 365 ₴

