
РАМКА ДВОМІСНА, ВЕРТИКАЛЬНА, ASFORA БРОНЗА
208,42 ₴
- В наличии
- Код: EPH5810269
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
РАМКА ДВОМІСНА, ВЕРТИКАЛЬНА, ASFORA БРОНЗА
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/EPH5810269_360H-seq_WD19/20191105T1023/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Высота | 154 мм |
| Відтінок кольору | Бронза |
| Глубина | 9 мм |
| Глибина проекції | 9 мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Кількість постів | 2 постіви Вертикальний |
| Маса нетто | 0.007 кг |
| Материал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Покриття рамки |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Серія продукту | Asfora |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Ширина | 71 мм мм |
| Штрих-код | b3606480728136 |
| Механізми Asfora | Рамки |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 208,42 ₴

