
РАМКА ШЕСТИМІСНА ГОРИЗОНТАЛЬНА, КРІМОВА ASFORA
245,86 ₴
- В наявності
- Код: EPH5800623
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РАМКА ШЕСТИМІСНА ГОРИЗОНТАЛЬНА, КРІМОВА ASFORA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Висота | 83 мм |
| Відтінок кольору | Кремовий |
| Глибина | 9 мм |
| Глибина проекції | 9 мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Кількість постів | 6 постів Горизонтальна орієнтація |
| Маса нетто | 0.05 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Покриття рамки |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сегмент ринку | малий комерційний |
| Серія продукту | Asfora |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Ширина | 439 мм мм |
| Штрих-код | b3606480527272 |
| Механізми Asfora | Рамки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245,86 ₴

