
ЛИЧИЛЬНИК 3-ФАЗН. ТТ БАГАТОТАР. M-BUS
12 651,60 ₴
- В наявності
- Код: A9MEM3235
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛИЧИЛЬНИК 3-ФАЗН. ТТ БАГАТОТАР. M-BUS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9MEM3235_360-Seq/20220512T1137/360 |
| COS | 19GP-SMBBMC |
| [In] номінальний струм | 1 А |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NHA15801 |
| Інструкція користувача | https://www.productinfo.schneider-electric.com/iem3100_iem3200_iem3300/iem3100_iem3200_iem3300-series_user-manual/iEM3100_iEM3200_iEM3300%20series_User%20Manual/English/BM_iEM3100_iEM3200_iEM3300SeriesUserManual_0000351220.ditamap |
| Валюта | UAH |
| Вимірювання струму | 1-32767000 мА |
| Висота | 95 мм |
| Висота над рівнем моря | < 2000 m |
| Вихідна напруга | 5...40 У ПОСТІЙНИЙ СТРУМ@50 мА |
| Відносна вологість | 5-95 % на 50-50 °C |
| Відображення інформації | Тариф (4) |
| Глибина | 69 мм |
| Група продукції | Базові вимірювачі |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PLSED310126EN_Web |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Клас точності | клас C активна енергія відповідно доEN 50470-3 |
| Клеми підключення | ланцюг напруги: Гвинтові затискачі 2.5-2.5 мм² кабель(і) |
| Код УКТЗЕД | 9028301900 |
| Код сумісності | iEM3235 |
| Кількість виходів | 1 цифровий (статичний) |
| Кількість входів | 1 Цифровий 0...5 В/11...40 В 24 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 10 |
| Максимальне значення вимірюваної величини | 99999999 МВт-рік |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | Аварійний сигнал: перевантаження |
| Назва пристрою | iEM3235 |
| Назва продукту | Acti 9 iEM3000 |
| Номінальна напруга | 173-480 В |
| Область застосування продукту | Багатотарифний |
| Опис полюсів | 3P + N |
| Протокол порту обміну даними | M-bus на 300, 600, 1200, 2400, 4800 і 9600 бод, ізоляція 3750 В |
| Підтримка комунікаційного порту | блок гвинтових контактів M-Bus |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-70 °C - IEC |
| Сегмент ринку | Промисловість Управління витратами: Розподіл витрат |
| Сертифікація виробу | NMI відповідно до NMI M 6-1 |
| Серія продукту | Acti9 |
| Споживання типового струму | зв'язок M-bus: 2.3 мА в стан 1 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | ANSI C12.20 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP20 Корпус: conforming to МЕК 60529 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Тип аналогового входу | зовнішній ТС 1 A або 5 A |
| Тип вимірювання | active, reactive, apparent energy (signed, four quadrant) |
| Тип виробу або компоненту | Лічильник енергії |
| Тип дисплея | LCD дісплей |
| Тип технології | електронний |
| Частота вибірки | 32 відліки/цикл |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 90 мм мм |
| Штрих-код | b3606480616501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 651,60 ₴

