
Вспомогательный контакт Act89 OF/SD+OF от 100 мА до 6А C60/C120
1 629,89 ₴
- В наличии
- Код: A9N26909
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вспомогательный контакт Act89 OF/SD+OF от 100 мА до 6А C60/C120
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Бельгия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9N26909_Image-StopMotion/20221110T1633/360 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [In] номінальний струм | 0.1-1 А на 130 В, ПОСТІЙНИЙ СТРУМ 50/60 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PKR1936501 |
| Валюта | UAH |
| Высота | 90 мм |
| Глубина | 68 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 9 мм |
| Знак якості | CCC |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CA907049E |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач (верхній і нижній) 2 кабель(і) 1.5-1.5 мм² - гнучкий з зажимом |
| Код УКТЗЕД | 8536301090 |
| Код сумісності | OF і OF або OF і SD |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 1 |
| Маса нетто | 38 г |
| Момент затягування | 1-1 Н.м верхній і нижній |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Место установки | ліва сторона автоматичного вимикача |
| Місцева сигналізація | механічний індикатор |
| Назва пристрою | OF та OF або OF та SD |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-50 °C |
| Сегмент ринку | Будинки |
| Сертифікація виробу | UKCA |
| Серія продукту | Acti9 |
| Сигнальні контакти | 2 C/O |
| Способ крепления | Затисканням |
| Стандарти | GB/T 14048.5 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Степень защиты | IP20 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | Нет |
| Сумісність продуктів | одиночна клема |
| Сумісність серії | Acti9 (xC60) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Тип виробу або компоненту | подвійний контакт OC або контакт несправності |
| Тропическое исполнение | 2 |
| Ширина | 9 мм мм |
| Штрих-код | b3606486351796 |
Информация для заказа
- Цена: 1 629,89 ₴

