
Устройство защиты от дугового замыкания с функцией автоматического выключателя дифференциального тока, iCV40N
12 253,49 ₴
- В наличии
- Код: A9TDF3606
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Acti9 iCV40 ARC — это устройство защиты от дугового замыкания с функцией автоматического выключателя дифференциального тока. Количество полюсов 1P+N, номинальный ток 6А, кривая отключения C. Класс защиты от утечки на землю - тип A-SI с чувствительностью 30 мА. Мгновенная износ при возникновении утечки тока на землю. Номинальная отключающая способность при коротком замыкании 6000А при 230 В переменного тока, в соответствии со стандартом МЭК 61009-2-1. Устройство защищает от короткого замыкания, перегрузки, утечки тока и дугового замыкания. Уникальные индикаторы VisiTrip предоставляют информацию о износе и его причине. Электрическая износостойкость до 10 000 циклов и механическая износостойкость до 20 000 циклов. Номинальное напряжение изоляции Ui 250 В переменного тока. Класс ограничения 3 (согласно МЭК 60898-1). Изделие предназначено для установки на DIN-рейку. Его ширина 4 модуля по 9 мм. Степень загрязнения - 2. Цвет белый (RAL9003). Размеры - (Ш) 36 мм х (В) 91 мм х (Г) 73 мм. Имеет степень защиты IP20 (согласно стандарту МЭК 60529) и IP40 при установке в щите. Устройство соответствует стандартам МЭК 62606, МЭК 60898-1 и МЭК 60947-2.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=E6cmIJlbjo8 |
| [Ics] номінальна робоча здатність відключенн | 7.5 кА змінний струм 50 Гц відповідно до МЕК 60947-2 |
| [In] номінальний струм | 6 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 250 В змінний струм 50 Гц між фазою та нейтраллю |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Індикатор положення контакту | Да |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-MFR93179-00_UKR |
| Валюта | UAH |
| Высота | 91 мм |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Відключаюча здатність | 10 кА Icu на 230 В змінний струм 50 Гц відповідно до МЕК 60947-2 |
| Относительная влажность | 95-95 % на 55-55 °C |
| Відповідність вимогам по ізоляції | Да |
| Глубина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм |
| Електрична зносостійкість | 20000 циклів 230 В змінний струм 50 Гц |
| Запис електричних параметрів | індикатори необхідності обслуговування |
| Захист від витоку струму на землю | Інтегрований |
| Знак якості | OVE |
| Кабельний ввід | зверху і знизу |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Клас захисту від витоку струму на землю | тип A-SI (суперімунізований) |
| Клас обмеження | 3 |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу1-10 мм² гнучкий |
| Код УКТЗЕД | 8536301090 |
| Цвет | Білий (RAL 9003) |
| Конкретне застосування виробу | виявлення дугових замикань |
| Крива відключення | C |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 4 |
| Маса нетто | 220 г |
| Межа магнітного відключення | 5...10 x In |
| Механическая износостойкость | 20000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | Світлодіодна діагностика несправності дуги |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | iCV40 ARC |
| Назва продукту | Acti9 iCV40 ARC |
| Номінальна вмикаюча та вимикаюча здатність | Idm 3000 А на 230 В змінний струм 50 Гц відповідно до IEC 61009-2-1 |
| Опис параметрів блокування | Пристрій для встановлення навісних замків |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Порогова напруга спрацьовування | 275 В для +/- 5 V |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-40 °C |
| Серія продукту | Acti9 |
| Способ крепления | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 61009-2-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 2 відповідно до МЕК 62606 |
| Степень защиты | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | Да |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-80 °C |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Технологія розчеплювача | Тепломагнітний |
| Тип виробу або компоненту | arc fault detection RCBO |
| Тип керування | перемикач |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тропическое исполнение | ступінь тяжкості B відповідно до МЕК 60068-2-30 для 28 днів |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Миттєвий |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 30 мА |
| Ширина | 36 мм мм |
| Штрих-код | b3606481906564 |
| Серія виробів | Acti9 - iCV40 |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 12 253,49 ₴

