
ДИФ.МОД.VIGI NG125 3P 63A 300MA 230-415В
11 152,13 ₴
- В наявності
- Код: 19014
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vigi NG125 це модульний блок диференційного захисту. Полюси 3P, номінальний струм 63A. Клас захисту від витоку на землю — тип А з чутливістю 300 мА та можливістю подавати живлення як зверху, так і знизу. Він захищає від ураження електричним струмом через прямий та непрямий контакт, а також небезпеки виникнення пожежі. Пристрій відповідає стандарту МЕК 60947-2. Номінальна робоча напруга Ue 230-415 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції Ui 690 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp 8 кВ. Ступінь забруднення 3. Виріб призначений для встановлення на симетричну DIN-рейку шириною 35 мм . Його ширина 9 модулів по 9 мм. Розміри (Ш) 162 мм x (В) 118 мм x (Г) 81 мм. Вага 0,41 кг. Має ступінь захисту IP20 і IP40 при встановленні в щиті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230...415 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 690 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC/EN 60947-2 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 8 кВ відповідно до IEC/EN 60947-2 |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=3532263AJ |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA9UG000E |
| Валюта | UAH |
| Висота | 118 мм |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Глибина | 81 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 20 мм |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів відповідно до IEC/EN 60947-2 |
| Електричне підключення до автоматичного ви | гвинтове |
| Електромагнітна сумісність | Витримуваний імпульс 8/20 мкс, 3000 A відповідно до IEC/EN 60947-2 |
| Клас захисту від витоку струму на землю | Тип А |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу1.5-50 мм² жорсткий |
| Код УКТЗЕД | 8536303090 |
| Код сумісності | Vigi NG125 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 9 |
| Маса нетто | 0.41 кг |
| Момент затягування | 3.5-3.5 Н.м |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | Vigi NG125 |
| Опис полюсів | 3P |
| Сегмент ринку | малий комерційний |
| Серія продукту | Acti9 |
| Стандарти | IEC/EN 60947-2:Annex B |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 відповідно до IEC/EN 60947-2 |
| Ступінь захисту | IP40 відповідно до IEC/EN 60947-2 |
| Сумісність продуктів | одиночна клема |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Тип виробу або компоненту | Додоткові блоки диференційного захисту |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тропічне виготовлення | 2 відповідно до МЕК 60068-1 |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Миттєвий |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 300 мА |
| Ширина | 162 мм мм |
| Штрих-код | b3303430190141 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 152,13 ₴

