
Сумеречный выключатель Acti9 IIC2000, для помещений (2 - 2000 люкс)
8 327,90 ₴
- В наличии
- Код: CCT15285
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аналоговый сумеречный выключатель IIC2000 шириной 18мм (2 модуля по 9мм). Пышеный для замыкания или размыкания контакта при понижении или повышении яркости соответственно выше выбранного порога. Регулируемый порог яркости: от 2 до 2000 люкс. Поставляется с внутренним одноканальным датчиком распределительного щита.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Инструкция пользователя | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CCT15262_HW_all |
| Валюта | UAH |
| Высота | 85.5 мм |
| Витримка часу | 80 с вимкнено |
| Относительная влажность | 90-90 %, Без утворення конденсату |
| Глубина | 67 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Дополнительное оборудование | датчик сутінків Критий |
| Категорія перенапруги | 3 клас |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Клеми підключення | 1 x 2.5-2.5 мм² Гвинтові затискачі Твердий або гнучкий з втулкою |
| Код УКТЗЕД | 9107000000 |
| Число каналов | 1 |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0.5 В режим очікування |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 250 В змінний струм pf = 1 |
| Маркировка | CE |
| Маса нетто | 87.5 г |
| Монтажна опора | TH35 DIN-рейка відповідно до EN 60715 |
| Мінімальний струм перемикання | 100 мА 24 В змінного струму/постійного струму |
| Назва пристрою | IC2000 |
| Назва продукту | Acti9 IC |
| Область застосування продукту | будівля |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 2-2000 люкс |
| Робоча температура навколишнього середови | -30-55 °C |
| Серія продукту | Acti9 |
| Стандарти | EN 60669-2-1 |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP40 (датчик)задній |
| Температура навколишнього повітря для збер | -30-70 °C |
| Тип виробу або компоненту | сутінковий вимикач |
| Тип выхода | сухий контакт |
| Тип електричного навантаження | > 2 Вт Світлодіодна лампа: 200 Вт |
| Тип керування | за визначенням яскравості |
| Тип контакту та з'єднання | 1 нормально відкритий |
| Точность | +/- 0.25 с/день 25 °C |
| Ширина | 18 мм мм |
| Штрих-код | b3606489524609 |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 8 327,90 ₴

