
БЛОК ДИФЕРЕНЦЕАЛЬНОГО ЗАХИСТУ VIGI C120 4P 125A 300MA S A
25 232,69 ₴
- В наявності
- Код: A9N18587
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 Vigi C120 додатковий модульний пристрій захисного відключення. Він має 4P з 4 захищеними полюсами, номінальний струм 125А і робочу напругу від 230В до 415В. Ступінь захисту від витоків струму на землю - 300 мА. Цей виріб захищає від короткого замикання, перевантаження кабелю, ураження електричним струмом при непрямому контакті та ризику виникнення пожежі. Відповідає стандарту EN 61009. Електрична витривалість до 20000 циклів. Номінальна робоча напруга Ue становить від 230 до 415 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції Ui становить 500 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp - 6 кВ. Ступінь забруднення - 3. Встановлюється на симетричну DIN-рейку 35 мм. Ширина з кроком 9 мм -10. Колір білий (RAL9003). Розміри: (Ш) 198 мм x (В) 95 мм x (Г) 73 мм. Вага - 0,58 кг. Ступінь захисту - IP20 і IP40 в корпусі. Робоча температура від -25°C до 60°C. Температура зберігання від -40°C до 60°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [In] номінальний струм | 125 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230...415 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 60947-1 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 6 кВ відповідно до МЕК 60947-2 |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=3532661A |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA9UG000E |
| Валюта | UAH |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 15 мм |
| Електричне підключення до автоматичного ви | гвинтове |
| Клас захисту від витоку струму на землю | Тип А |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу1-50 мм² жорсткий |
| Код УКТЗЕД | 8536303090 |
| Код сумісності | Vigi C120 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 10 |
| Маса нетто | 0.58 кг |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 3.5-3.5 Н.м |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | Vigi C120 |
| Опис полюсів | 4P |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК/EN 61009-2-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 відповідно до МЕК 60947-2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність продуктів | одиночна клема |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-60 °C |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Тип виробу або компоненту | Додоткові блоки диференційного захисту |
| Тип мережі | змінний струм |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Селективний |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 300 мА |
| Ширина | 198 мм мм |
| Штрих-код | b3606480376504 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 232,69 ₴

