
Картридж C40-350 для iQuick PRD
3 825,74 ₴
- В наявності
- Код: A9L16310
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж C40-350 для iQuick PRD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Штрих-код | b3606480387135 |
| Сертифікація виробу | NF |
| Глибина | 57 мм |
| Валюта | UAH |
| Тип виробу або компоненту | картридж |
| Матеріал | PBT (полібутилентерефталат) |
| Статус серії | regular |
| Спосіб кріплення | вбудований |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| Стандарти | EN 61643-11 |
| Ступінь захисту | IP20 Передня панель: |
| Код УКТЗЕД | 8536309000 |
| Місцева сигналізація | Сигналізувати (білий/червоний) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-70 °C |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=S1A6218501 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| Серія продукту | Acti9 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 01.Бер |
| Відносна вологість | 5-95% |
| Монтажна опора | у модуль SPD |
| Висота над рівнем моря | 0...2000 m |
| Назва пристрою | C40-350 |
| Технологія розрядника | MOV |
| Номінальний розряд струму | 20 кА |
| Максимальний рівень напруги захисту [Up] | <1.4 кВ тип 2 |
| [Uc] максимальна тривала робоча напруга | 350 В |
| Максимальний струм розряду | 40 кА |
| Тип класу розрядника | тип 2 |
| Час реакції | < 25 нс |
| Система заземлення | TT |
| Тип розрядника | Електророзподільна мережа |
| Механізми Asfora | Вимикачі карткові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 825,74 ₴

