
РЕЛЕ ЗАТРИМКИ ЧАСУ iRTA
4 298,74 ₴
- В наличии
- Код: A9E16065
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
РЕЛЕ ЗАТРИМКИ ЧАСУ iRTA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Индонезия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Ie] номінальний робочий струм | 0.01 А на 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| [Uc] напруга схеми керування | 24 В Постійний струм |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=S1B1123101 |
| Валюта | UAH |
| Высота | 93 мм |
| Глубина | 72 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Діапазон затримки часу | 0.1...360000 с |
| Електрична зносостійкість | AC-1: 100000 циклів |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу для 2 кабель(і) 2.5-2.5 мм² жорсткий без кабельного наконечника |
| Код УКТЗЕД | 8536490090 |
| Код сумісності | iRTA |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Маса нетто | 0.065 кг |
| Механическая износостойкость | 5000000 циклів |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Місцева сигналізація | СВІТЛОДІОД зелений для Живлення увімкнено |
| Назва пристрою | iRTA |
| Назва продукту | iRT |
| Область застосування реле | реле часу затримки |
| Поведінка при зниженій напрузі | 100 мс |
| Погрешность измерения | +/- 10 % |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-55 °C |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Acti9 |
| Сигнальні контакти | 1 C/O |
| Способ крепления | фіксація |
| Стабільність та повторюваність характерис | +/- 0.5 % |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP20 |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 20 мс |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-70 °C |
| Тип виробу або компоненту | реле |
| Тип витримки часу | затримує увімкнення навантаження |
| Тип налаштування | поворотна ручка: конфігурація затримки часу |
| Тривалість імпульсу | > 100 мс |
| Ширина | 18 мм мм |
| Штрих-код | b3606480377419 |
| Тип реле | Часу |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 4 298,74 ₴

