
IRCC A9 РЕЛЕ ДЛЯ КОМПРЕССОРА
8 999,95 ₴
- В наличии
- Код: A9E21183
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
iRCC A9 РЕЛЕ ДЛЯ КОМПРЕССОРА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Ie] номінальний робочий струм | 8 А на 250 В змінний струм 50/60 Гц (cos Phi = 1) |
| [Us] номінальна напруга живлення | 230 В змінний струм в 50/60 Гц |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=S1A8847801 |
| Валюта | UAH |
| Высота | 88.1 мм |
| Глубина | 67 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Діапазон затримки часу | 3...6 хв |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу6 кабель(і) 1.5-1.5 мм² жорсткий |
| Код УКТЗЕД | 8536201000 |
| Код сумісності | iRCC |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 4 |
| Маса нетто | 0.21 кг |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Місцева сигналізація | блок живлення управління |
| Назва пристрою | iRCC |
| Назва продукту | Acti9 iRC |
| Область застосування продукту | реле керування компресором |
| Поріг відключення | +/- 15 % від нас |
| Погрешность измерения | +/- 10 % |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-55 °C |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Acti9 |
| Сигнальні контакти | 1 C/O |
| Способ крепления | фіксація |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-80 °C |
| Тип виробу або компоненту | реле управління |
| Тип налаштування | обирається проводкою: діапазон вимірювання |
| Ширина | 36 мм мм |
| Штрих-код | b3606480377525 |
Информация для заказа
- Цена: 8 999,95 ₴

