
ГРЕБІНЧАСТА ШИНКА 1PN 12 МОДУЛ 18ММ 80A, Schneider Electric A9XPC612
793,73 ₴
- В наявності
- Код: A9XPC612
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГРЕБІНЧАСТА ШИНКА 1PN 12 МОДУЛ 18ММ 80A, Schneider Electric A9XPC612
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Штрих-код | b3606489443573 |
| Маса нетто | 93 г |
| Маркування | N L |
| Глибина | 27 мм |
| Валюта | UAH |
| Тип виробу або компоненту | Гребінчаста шинка |
| Статус серії | regular |
| Спосіб кріплення | Горизонтальний |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм Ph/N |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=NgJLxZVDc94 |
| Стандарти | МЕК 60439-1 |
| Ступінь захисту | IP20 з кінцевиками та зубчастими ковпачками |
| Опис виробу | Відрізний |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVCATM9OEM_EN |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип конектора | Клема |
| Категорія аксесуара/запасної частини | аксесуар для підключення |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 iID40) |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 24 |
| Крок підключення | 9 мм між фазою та нейтраллю |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 12 |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 400 В змінний струм відповідно до МЕК 61439-1 |
| Додаткове обладнання | зубчасті накладки |
| Ізоляція | Ізольований |
| [Ie] номінальний робочий струм | 80 А на 40 °C |
| Вогнестійкість | 960 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2-1 |
| Кількість шляхів | 12 пінів N + 1 Л |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Опис рядків | 1L + N |
| Ступінь забруднення | 3 відповідно до МЕК 60439-1 |
| Відстань між лініями | 18 мм |
| Місце встановлення | верхній на клеми тунельного типу |
| Конфігурація полюсів | 1 x 1P + N |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793,73 ₴

