
Unica New Силовая розетка и USB тип С 10,5 Вт, 2 модуля, бежевая
2 648,26 ₴
- В наличии
- Код: NU301744
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Unica New Силовая розетка и USB тип С 10,5 Вт, 2 модуля, бежевая
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NU301744_IOP-L_CL&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Штрих-код | b3606481054296 |
| Маса нетто | 0.045 кг |
| Кількість кабелів | 2 |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Глубина | 43.9 мм |
| Количество розеток | 1 |
| Номинальный ток | 10:00 AM |
| Валюта | UAH |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Кількість в одному комплекті | набір з 10 штук |
| Тип виробу або компоненту | Зарядний пристрій USB + розетка |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Материал | PC (полікарбонат): Оболонка |
| Отделка поверхности | Необроблений Центральна плата |
| Статус серії | regular |
| Способ крепления | З кліпсою |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-50 °C |
| Глибина встановлення | 29.3 мм |
| Довжина зачистки проводів | 12 мм |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Опис виробу | Механізм |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 Порт USB 5 В 2.1 A 50...60 Гц |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 2.5 мм² для Жорсткий або гнучкий кабель(і) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NNZ89325 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LSB03605EN |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип C |
| Кількість клем | 3 |
| Група продукції | Електроустановчі системи професійні |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Серія продукту | Unica New |
| Стандарт роз’єму | Шуко |
| Сумісність серії | New Unica |
| Количество модулей | 2 модулі |
| Относительная влажность | 0-95 % |
| Характеристики зовнішнього середовища | відбілювач |
| Тип поверхности | Із затвором |
| Термін служби в циклах | 10000 циклів |
| Колір механізму | Бежевий |
| Механізми Unica NEW | Розетки силові, Розетки USB |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 2 648,26 ₴







