
Датчик движения с выключателем 10 A антрацит
8 217,46 ₴
- В наличии
- Код: NU352554
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Датчик движения с выключателем 10A New Unica Датчик движения имеет горизонтальный угол обнаружения 1600. Легко переключить автоматический режим включения или выключения с помощью встроенного кнопочного переключателя. Предназначен для использования с LED ламп мощностью 200 Вт, ламп накаливания 2200 Вт, галогенных ламп 230 В 2000 Вт, электронных трансформаторов 1050 ВА и CFL 200 Вт. Возможно объединение в систему тот, кто ведет/той, кого ведут, возможность подключения 2 датчика для увеличения зоны покрытия. Датчик руху кольору антрацит. Устройство соответствует всем необходимым стандартам EN и имеет одобрение VDE, NEMKO, SEMKO, FIMKO, NF.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Латвия |
| Пользовательские характеристики | |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NU352554_IOP-left_WD19&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Штрих-код | b3606485445755 |
| Маса нетто | 0.042 кг |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Глубина | 44 мм |
| Номинальный ток | 10 A cos phi = 0.6 |
| Валюта | UAH |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Тип виробу або компоненту | Датчик руху |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Инструкция пользователя | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NU3525xx_HW_UK |
| Материал | термопластик ABS-UV: Центральна плита |
| Отделка поверхности | пофарбований |
| Статус серії | regular |
| Способ крепления | гвинтами |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Глибина встановлення | 29 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| Стандарти | EN 60730-2-7 |
| Степень защиты | IP21 з маркуванням на видимих частинах |
| Опис виробу | Механізм |
| Директиви | 2014/35 / ЄС - директива про низьку напругу |
| Покриття поверхні | пофарбований порошкове покриття |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Місцева сигналізація | стан: 1 СВІТЛОДІОД (червоний) |
| Затискна ємність з'єднання | 1.5...2.5 мм² для Твердий багатожильний кабель(і) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Температура навколишнього повітря для збер | 5-40 °C |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=QGH7027401 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-UNINEW-XX |
| Тип електричного навантаження | галогенні лампи низької напруги: 500 ВА на 12 В змінний струм (Трансформатор із обмотками) |
| Група продукції | Електроустановчі системи професійні |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Серія продукту | Unica New |
| Номінальний струм запобіжника | 16 А |
| Канальність по цілі | професійний |
| Количество выходов | 1 |
| Тип керування | дистанційне керування допоміжною кнопкою |
| Тип датчика | PIR |
| Количество модулей | 2 модулі |
| Момент затягування | 0.5 Н.м |
| Дополнительное оборудование | Інструкція з експлуатації |
| Монтажна опора | Стінка |
| Тип установки | внутрішня установка |
| Виявлення поверхні | Бічний: 8 м |
| Додаткове підключення | необмежена кількість кнопок, відстань: 50 m |
| Висота монтажу | 1 м |
| Діапазон затримки часу | 1...30 хв |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до гексану |
| Кількість функціональних клавіш | 1 |
| Кількість клем шлейфу | 2 |
| Регулювання інтенсивності світла | 5-500 люкс |
| Схема підключення | з нейтраллю |
| Форма головки винта | pozidriv No 1 і комбінований |
| Артикул виробу | NH3525 |
| Кут виявлення | 160° Горизонтальна орієнтація |
| Механізми Unica NEW | Датчики руху |
Информация для заказа
- Цена: 8 217,46 ₴







