
Таймер обратного отсчета 10 A алюминий
5 840,02 ₴
- В наличии
- Код: NU353530
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Таймер обратного отсчета 10 A алюминий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Латвия |
| Пользовательские характеристики | |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NU353530_IOP-left_WD19&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Штрих-код | b3606485445854 |
| Маса нетто | 0.045 кг |
| Маркировка | символ таймера |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач |
| Відтінок кольору | алюмінієвий |
| Сертифікація виробу | CE |
| Глубина | 41 мм |
| Номинальный ток | 10:00 AM |
| Валюта | UAH |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Відтінок основного кольору | алюмінієвий |
| Тип виробу або компоненту | таймер |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Количество клавиш | 1 |
| Инструкция пользователя | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NU3535xx_HW_UK |
| Материал | термопластик ABS-UV: Центральна плита |
| Отделка поверхности | пофарбований |
| Статус серії | regular |
| Способ крепления | гвинтами |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Глибина встановлення | 29 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| Стандарти | EN 300-328 |
| Степень защиты | IP21 з маркуванням на видимих частинах |
| Опис виробу | Механізм |
| Директиви | 2014/30 / ЄС - електромагнітна сумісність |
| Покриття поверхні | матовий |
| Код УКТЗЕД | 9107000000 |
| Місцева сигналізація | індикатор: 1 СВІТЛОДІОД (червоний) |
| Затискна ємність з'єднання | 1.5...2.5 мм² для Твердий багатожильний кабель(і) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Температура навколишнього повітря для збер | 5-40 °C |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=QGH7027001 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-UNINEW-XX |
| Група продукції | Електроустановчі системи професійні |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Серія продукту | Unica New |
| Номінальний струм запобіжника | 16 А |
| Канальність по цілі | професійний |
| Количество выходов | 1 |
| Актуатор | Кнопковий вимикач |
| Тип технології | електронний |
| Тип керування | місцеве управління |
| Витримка часу | 5 хв...8 год |
| Количество модулей | 2 модулі |
| Момент затягування | 0.5 Н.м |
| Дополнительное оборудование | Інструкція з експлуатації |
| Тип установки | внутрішня установка |
| Характеристики зовнішнього середовища | Спирт |
| Додаткове підключення | необмежена кількість кнопок, відстань: 50 m |
| Тип мережі обміну даними | бездротовий (2.4-2.4 ГГц), 2.5 мВт на < 50 m |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до гексану |
| Кількість функціональних клавіш | 2 |
| Кількість клем шлейфу | 2 |
| Схема підключення | з нейтраллю |
| Форма головки винта | pozidriv No 1 і комбінований |
| Артикул виробу | NH3535 |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 5 840,02 ₴







