
NEW UNICA - KNX КНОПКОВЫЙ ИСПОЛЬЗОВ ИСПОЛЬЗОВЫЙ, АЛЮМНОЙ
9 189,02 ₴
- В наличии
- Код: NU553130
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
NEW UNICA - KNX КНОПКОВЫЙ ИСПОЛЬЗОВ ИСПОЛЬЗОВЫЙ, АЛЮМНОЙ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Латвия |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19CF-LBCKNX |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NVE5158401 |
| Инструкция пользователя | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NU5530xx_NU5531xx_HW_EN |
| Валюта | UAH |
| Высота | 74.6 мм |
| Відтінок кольору | алюмінієвий |
| Глубина | 37.5 мм |
| Глибина встановлення | 24 мм |
| Група продукції | Системи KNX |
| Дополнительное оборудование | Набір з 20 символів |
| Доступна функція | фронти імпульсів запускають 1-,2-,4-,8-бітові телеграми |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-UNINEW-XX |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Количество клавиш | 2 |
| Количество модулей | 2 модулі |
| Кількість функціональних клавіш | 4 |
| Материал | пластик блискучий |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Місцева сигналізація | 4 синій СВІТЛОДІОД |
| Отделка поверхности | пофарбований |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Підтримуюче середовище передачі | вита пара |
| Режим работы | Система шини KNX |
| Сегмент ринку | невеликі будівлі |
| Серія продукту | Unica New |
| Способ крепления | гвинтами |
| Статус серії | regular |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до гексану |
| Сумісність серії | KNX |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип керування | Клавіша |
| Тип поверхности | Утримувач етикетки |
| Тип технології | електронний |
| Тип шины | KNX |
| Ширина | 74.6 мм мм |
| Штрих-код | b3606489699802 |
| Механізми Unica NEW | Вимикачі кнопкові |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 9 189,02 ₴

