
Индикатор для помещений Unica New с кн вым "Не беспокоить/Убрать номер", белый
1 091,38 ₴
- В наличии
- Код: NU521718
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/NU521718_360H-seq_WD20/20200612T1149/360 |
| COS | 19GP-RGPCLP |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | куліса |
| Валюта | UAH |
| Высота | 74.5 мм |
| Відстань відкриття | > 3 мм |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глубина | 36.25 мм |
| Глибина встановлення | 23.15 мм |
| Головний матеріал | термопластик ABS-UV |
| Група продукції | Електроустановчі вироби |
| Дополнительное оборудование | Крипільна рама |
| Електрична зносостійкість | 20000 циклів, cos phi = 0.6 |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_enDocType=Catalog&p_File_Name=Unica_NEW_UA_web.pdf&p_Doc_Ref=UAM-CAT-UNINEW-XX |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Количество клавиш | 2 |
| Количество модулей | 2 модулі |
| Маркировка | НЕ ПОРУШУВАТИ |
| Маса нетто | 0.068 кг |
| Материал | PBT (полібутилентерефталат) GF30: кнопка розблокування |
| Мінімальна вимикаюча здатність | 200 операцій 1,25 В і 1,1 мкА, cos phi = 0.3 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP4X |
| Номинальный ток | 10 AX |
| Область застосування продукту | indicator |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Сопротивление изоляции | > 5 МОм на 500 В |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 0-2.5 мм² гнучкий кабель |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Сертифікація виробу | NF |
| Серия | New Unica |
| Серія продукту | Unica New |
| Способ крепления | гвинтами або монтажними лапками |
| Стандарти | Директива з низьковольтного обладнання |
| Статус серії | new |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Стійкість до хімічних речовин | Стійкий до гексану |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Тип технології | електромеханічний |
| Функція перемикання | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Характеристики зовнішнього середовища | відбілювач |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Ширина | 74.5 мм мм |
| Штрих-код | b3606489457525 |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 1 091,38 ₴

