
Розетка с заземлением, со шторками и крышкой Матовый алюминий Sedna Elements
779,81 ₴
- В наличии
- Код: SDD170024
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розетка с заземлением, со шторками и крышкой Матовый алюминий Sedna Elements
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD170024_IOP-L_WD&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Штрих-код | b3606481480385 |
| Маса нетто | 0.070 кг |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 1.5-2.5 мм² |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Відтінок кольору | алюмінієвий |
| Сертифікація виробу | AENOR|EAC |
| Глубина | 50 мм |
| Гнучкість кабелю | багатожильний|Жорсткий або гнучкий |
| Количество розеток | 1 |
| Номинальный ток | 16 A|16 A на 250 В змінний струм |
| Валюта | UAH |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок основного кольору | матовий алюмінієвий |
| Кількість в одному комплекті | 1 одиниця |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Материал | PC (полікарбонат) |
| Отделка поверхности | декоративне покриття |
| Статус серії | regular |
| Способ крепления | гвинтами або монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 52-69 мм |
| Знак якості | CE |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Додаткова інформація про розетку | кришка |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Глибина проекції | 29 мм |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Конфігурація вихідних полюсів | З заземленням та зі шторками |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Канальність по цілі | DIY|професійний |
| Тип мережі | змінний струм |
| Стандарт роз’єму | європейський |
| Виробник | Schneider Electric |
Информация для заказа
- Цена: 779,81 ₴






