
Front plate - 12 modules - for Kaedra
208,08 ₴
- В наличии
- Код: 10200
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
front plate - 12 modules - for Kaedra
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| title | front plate - 12 modules - for Kaedra |
| Валюта | UAH |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Група продукції | Промислові роз'єми та модульні щити |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-ENCLOSURESHDFULLCAT |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 24 |
| Кількість модулів шириною 18 мм на ряд | 12 |
| Сегмент ринку | житловий|малий комерційний |
| Серія продукту | Mureva |
| Статус серії | regular |
| Тип аксесуара/запасної частини | Приладдя для встановлення |
| Тип виробу або компоненту | передня панель |
| Ширина | 150 мм мм |
| Штрих-код | b3303430102007 |
Информация для заказа
- Цена: 208,08 ₴

