
Data socket, Sedna Design & Elements, 2xRJ45 CAT6 UTP, PRO, white
1 133,81 ₴
- В наличии
- Код: SDD111462
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Data socket, Sedna Design & Elements, 2xRJ45 CAT6 UTP, PRO, white
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Дания |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD111462_IOP-L_CL&p_File_Type=rendition_1500_jpg |
| Валюта | UAH |
| Высота | 73 мм |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глубина | 37 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Канальність по цілі | професійний |
| Клеми підключення | IDC |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Количество розеток | 2 |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сегмент ринку | житловий|малий комерційний |
| Серия | Sedna |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок 51-80 мм |
| Статус серії | new |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт(и) Кат. 6 250 МГц |
| Ширина | 73 мм мм |
| Штрих-код | b3606481465986 |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Информация для заказа
- Цена: 1 133,81 ₴








