
Data socket, Sedna Design & Elements, 2xRJ45 CAT6 UTP, PRO, anthracite
1 359,07 ₴
- В наявності
- Код: SDD114462
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Data socket, Sedna Design & Elements, 2xRJ45 CAT6 UTP, PRO, anthracite
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD114462_IOP-L_CL&p_File_Type=rendition_1500_jpg |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Глибина | 37 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Канальність по цілі | професійний |
| Клеми підключення | IDC |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Оздоблення поверхні | пофарбований |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | матовий |
| Сегмент ринку | житловий|малий комерційний |
| Серія | Sedna |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок 51-80 мм |
| Статус серії | new |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт (і) Кат. 6 250 МГц |
| Ширина | 73 мм мм |
| Штрих-код | b3606481467249 |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359,07 ₴







