
Двокл перемикач, мат титан
685,78 ₴
- В наявності
- Код: SDD172108U
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збільште свій простір за допомогою подвійного двоклавішного перемикача Schneider Electric Sedna Design Elements. Безгвинтові клеми розроблені для кращої ергономіки, що робить монтаж і обслуговування набагато простішими і швидшими. Робоча напруга становить 250 В змінного струму при 50 Гц. Цей пристрій прихованого монтажу з монтажними лапками. Розміри: (Ш) 73мм х (В) 73мм х (Г) 37мм. Виготовлений з полікарбонату (PC). Колір виробу – матовий титан. Ступінь захисту IP20. Sedna Design&Elements - це нове покоління вимикачів, натхненних трендовим дизайном інтер’єру. Завдяки сучасним лініям, що відображають сьогоднішні тенденції та вишукану естетику, Sedna Design&Elements - це більше, ніж другорядна думка. Sedna Design&Elements йде ще далі з точки зору ергономічності, простоти встановлення та використання, надійності та якості обробки. Продукт відповідає стандарту МЕК 60669-1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD172108U_IoP-Left&p_File_Type=rendition_1500_jpg |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | куліса |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Відтінок кольору | brushed titanium (Pantone 10397C) |
| Відтінок основного кольору | brushed titanium |
| Глибина | 37 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Гнучкість кабелю | багатожильний| гнучкий|жорсткий |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | професійний |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Кількість клавіш | 2 |
| Маса нетто | 0.061 кг |
| Матеріал | PC (полікарбонат) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Оздоблення поверхні | UV Printing |
| Опис виробу | complete without cover frame |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм? |
| Серія | Sedna |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52-67 мм |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Статус серії | new |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип технології | електромеханічний |
| Функція перемикання | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм мм |
| Штрих-код | b3606487524670 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,78 ₴






