
WI-FI Контролер SP108e для адресної діодної стрічки WS2811, WS2812
780 ₴
- В наявності 7 од.
- Код: Sp108e
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
ОПИС WIFI SPI КОНТРОЛЕРА PIXEL СВЕТОДИОДНИХ ЛьоНТ І МОДУЛЕЙ SP108E
Багатофункціональний On-line WiFi SPI контролер "розумних" піксельних світлодіодних стрічок SP108E призначений для керування Повноколірними и Мультиколірними керованими адресними світлодіодними стрічками (RGB и RGBW Pixel LED Strip) або Pixel LED RGB і RGBW модулями, що живляться від постійної напруги 5 В - 12 В. Контролер дає змогу керувати адресними мультиколірними RGB (3 кольори в 1 чипе) и повноколірними RGBW (4 кольори в 1 чипе) LED-стрічками з червоним, зеленим, синім и білим світінням для відтворення різних динамічних відеоефектів, тексту, малюнків, і підтримує такі чипи Pixel світлодіодних модулів: WS2811, WS2812B, WS2801, SK6812, SK6812-RGBW, WS2813, DMX512, LPD6803, LPD8806, APA102, APA104, APA105, TM1804, TM1814, TM1914, TM1913, P9813, UCS1903, тощо (понад детальний список у застосунку LedShop).
Таке програмоване світлотехнічне рішення дає змогу створювати у безплатному програмному забезпеченні LedShop величезна кількість різноманітних світлових динамічних ефектів и керувати ними: наприклад, барвиста, переливна "Хибна хвиля", іскри, сполохи, текст та інші, наскільки може схопити Вашої фантазії.
WiFi SPI LED контроллер стане ідеальним інструментом для забезпечення найкращих дизайнерських проєктів освітлення у кімнаті. Він забезпечить найкращі статичні та динамічні ефекти освітлення під час урочистих заходів, а також створить святковішу атмосферу на вечірці. Можна використовувати для барвистих рекламних текстів и відеороликів. Ви можете редагувати будь-які колірні режими або анімації. Контролер дає змогу самостійно програмувати ефекти, а після відтворювати в контролері.
WiFi SPI контроллер SP108E має фірмове застосунок LEDShop для смартфона/планшета з iOS/Android, що дає під'єднуватися до контролера безпосередньо, або під'єднати контролер до Вашій WiFi мережі для керування контролером. Ви зможете вибирати и перемикати файли ефектів, задати відтворення тільки одного або всіх ефектів циклічно, регулювати яскравість и швидкість відтворення ефектів. Також в застосунку LedShop Ви зможете виконати всі необхідні настроювання під'єднаних світлодіодних модулів без використання персонального комп'ютера. Ви зможете вибрати тип чипа, порядок RGB, GRB, GBR та інші режими; вказати точку під'єднання й напрям руху "світлової змійки" для лінійної стрічки або гірлянди, або для матриці; задати розмір Ш х В матриці; вивести текст і довільно заповнювати матрицю вибраними кольорами в режимі Рисові.
Інтерфейс програми LedShop SPI контролера SP108E

Ще одна важлива функція програми — це можливість керування декількома Wi-Fi SPI контролерами SP108E, під'єднаними до однієї Wi-Fi мережі для синхронного програвання світлових ефектів на декількох контролерах або програвання різних ефектів кожним контролером окремо. Просто встановіть приложение LedShop на Ваш смартфон або планшет і легко керуйте візуалізацією світлових ефектів!
LED SPI контролер має вихід з одним портом і може підтримувати до 2048 пікселів. On-line керування — кілька SPI контролерів SP108E можуть бути увімкнені разом каскадно і працювати синхронно, забезпечуючи 2 й більше каналів, відповідно збільшуючи кількість пікселів у проєкті.
Під час навантаження контролера менш ніж 1024 пікселі, частота кадрів може досягати 30 кадрів за секунду. Якщо до SP108E під'єднано понад 1024 пікселі, частота кадрів буде уповільнюватися автоматично.
Сумісність із системами "Розумний дім"!
WiFi SPI контроллер SP108E сумісний з головними пристроями (центральними контролерами) з сімейства "Розумного будинку" на рівні використання мережевий HTTP/TCP/IP протоколудля ВКЛ и ВЫКЛ контролера, вибір ефекту, регулювання яскравості, регулювання швидкості ефекту. Він легко інтегрується, як одиницю системи освітлення квартири або будинку, у найсучасніша систему керування Total Control от URC.
Також легко інтегрувати контролер у системи домашньої автоматизації на базі Z-Wave контролерів Fibaro або VeraHome.
Згідно з користувацькими сценаріями, запрограмованими в центральних контролерах систем "Розумного будинку", контролер зможе вмикати и вимикати світлові ефекти, реагуючи на появу когось у кімнаті, або під час відчиняння дверей, або при іншому, будь-якій умові в сценарії.
Енергоощадні властивості світлодіодних стрічок широко відомі. LED-стрічками замінюють традиційні лампи розжарювання у квартирах, офісах, автомобілях. Економія з LED стрічками вже стала звичайним явищем. Світлодіодне освітлення на 80%-90% понад ефективне и економна, ніж звичайні лампи розжарювання й компактні люмінесцентні лампи.
ОСОБЛИВОСТІ WIFI SPI КОНТРОЛЕРА PIXEL СВЕТОДИОДНИХ ЛьоНТ І МОДУЛЕЙ SP108E
- Wi-Fi SPI контролер Pixel LED-стрічки
- Керування 2048 пікселів
- 1 канал потужністю 288 Вт
- Дистанційне керування зі смартфона або планшета iOS або Android
- Безплатний застосунок LEDShop
- Функція керування й регулювання яскравості
- Функція керування кольорами — 16 мільйонів відтінків
- Функція керування світловими ефектами
- Функція створення світлових ефектів
- Серія MINI — суперкомпактний розмір!
ХАРАКТЕРИСТИКИ WIFI SPI КОНТРОЛЕРА PIXEL СВІТОДИОДНИХ ЛьоНТ І МОДУЛЕЙ SP108E
| Модель контролера | WiFi SPI LED Controller SP108E |
| Чип контролера | ESP8266; Tensilica L106 32-bit processor |
| Технологія керування LED-чипами | SPI |
| Підтримувані типи LED-чипів | WS2811, UCS1903, SM16703 |
| Вихідний керованих каналів | 1; SPI Pixel Led Strip (адресно керовані чипи, протокол SPI) |
| Метод під'єднання | загальний керівний DATA; загальний синхронізувальний CLK |
| Максимальна кількість пікселів | 2048 пікселів канал |
| Максимальна потужність навантаження | 288 Вт |
| Інтерфейс під'єднання | WiFi — 2,4 ГГц, 802.11 b/g/n, WPA2-PSK, AES |
| ПЗ керування й створення ефектів | Безплатний застосунок LedShop |
| Системні вимоги | Смартфон або планшет з Android 4.4 і вище або iOS 10.0 і вище |
| Віддалене керування | через локальну мережу |
| Інтеграція із системами "Розумний дім" | мережевий протокол HTTP/TCP/IP: функції ВМИК/ВИМИКЛ контролера, вибір ефекту, регулювання яскравості, регулювання швидкості ефекту |
| Матеріал корпусу | Пластик PC/PA |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга живлення | 5 В - 24 В DC |
| Енергоспоживання | менш ніж 0,3 Вт; (у режимі чергування, під'єднаний до Wi-Fi) |
| Робоча температура | от -20° до + 55° C |
| Розміри (Д х Ш х В) | 85 х 45 х 22 мм |
| Вага | 0,04 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 30 м |
| Виробник | BTF-Lighting |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | за допомогою мобільного додатку LED Shop |
| Кількість програм | 180 |
- Ціна: 780 ₴




