Новинка

Музикальний bluetooth контролер SP107e для адресної діодної стрічки WS2811, WS2812
700 ₴
- В наявності 11 од.
- Код: Sp107e
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SP107E-Music-Controller — це контролер, який дає змогу керувати світлодіодними RGB-модулями та стрічками (WS2811, WS2812B, WS2813, SK6812) через Bluetooth за допомогою спеціальної програми для смартфона.
Контролер обладнаний вбудованим мікрофоном, який реагує на звуки та змінює поведінку під'єднаних модулів і стрічок. У пристрої також передбачений вхід AUX IN, який можна використовувати для під'єднання аудіосигналу замість мікрофона.
Адаптер обладнаний 30-мулизною для світлодіодних модулів, 18 для світлодіодних стрічок і 180 світлових ефектів. Швидкість, яскравість, кількість пікселів, колір і чутливість усіх ефектів можна регулювати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Напруга | 5-24 В |
| Вхідний струм | 18-45 мА |
| Максимальна відстань керування | 20 м |
| Максимальна кількість пікселів | 960 |
| Робоча температура | -20oC - +60oC |
| Розмір | 85 × 45 × 22 мм |
| Вага | 40 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 30 м |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BTF-LIGHTING |
| Тип управління | за допомогою мобільного додатку LED Chord |
| Кількість програм | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



