
Bluetooth контролер SP110e для адресної діодної стрічки WS2811, WS2812 Led Hue
265 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: Sp110e
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
SPI контролер для керованої цифровою стрічкою, підтримує майже всі види мікросхем. Призначений для використання зі світлодіодною стрічкою "бігає вогонь". Контролер має 120 різних динамічних режимів. Ця система Dream-Color контролює кожен RGB світлодіод у стрічці незалежно один від одного.
Особливості:
Дистанційне керування програмою на великі відстані через Bluetooth;
Можливість керування до 1024 пікселів;
Збереження налаштувань користувача;
Застосунок:
Доступні як версія IOS, так і версія ОС Android.
• IOS 10,0 або пізніша;
• ОС Android версії 4,4 або пізнішої версії;
• В App Store або Google pay, відскануйте QR-код, для завантаження та встановлення програми.
Технічні характеристики:
Робоча температура: -20 ~ 60 градусів Цельсія
Робоча напруга: DC5V ~ 12 V;
Робочий струм: 20 мА ~ 40 мА;
Віддалена відстань: 30 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 30 м |
| Розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BTF-LIGHTING |
| Тип управління | за допомогою мобільного додатку LED Hue |
| Кількість програм | 180 |
- Ціна: 265 ₴








