
Цифровий швидкісний датчик температури LM75
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM75
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
LM75A - цифровий швидкісний датчик температури з I2C інтерфейсом, який може перетворювати температуру в межах -55 - +125 °С в цифрові сигнали з точністю 0.125°С. Процесор може безпосередньо зчитувати дані зі своїх внутрішніх регістрів через шину I2C і керувати чотирма регістрами даних для встановлення різних режимів роботи. LM75A має три логічні адреси, які дозволяють підключати вісім пристроїв одночасно на тій же шині без конфліктів адрес. Пристрій може використовуватися як автономний контролер температури при включенні живлення.
Особливості:
- Програмований поріг температури та встановлення затримки;
- Для зменшення розсіювання потужності струм, споживаний у режимі вимкнення, становить лише 6 мкА;
- При включенні живлення прилад можна використовувати як незалежний регулятор температури;
- Невеликий 8-контактний корпус: SO8, TSSOP8 і XSON8U.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Діапазон температур | -55 до + 125 °С |
| Напруга | 2.8 ~ 5.5В |
| Похибка | ± 2°С (-25 ~ 100 °С); ± 3°С (-55 ~ 125°С) |
| Розмір | 20х13мм |
| Точність | 0.125°С |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 18 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 43 мм |
| Тип | Контролер |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Напруга | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчики | Температура, вологість |
| Датчики газу, диму та якості повітря | Датчики температури, вологості та тиску (барометри, висотоміри) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

