Модуль DC5 30W BPU -30-5
8A – перетворює змінну напругу 220 В у постійну 5 В Застосовують для живлення різних пристроїв в промисловості та вдома. Зібраний на базі металевого перфорованого корпусу. – перетворює змінну напругу 220 В у постійну 5 В Застосовують для живлення різних пристроїв в промисловості та вдома. Зібраний на базі металевого перфорованого корпусу.
Параметри модуля
- AC / DC перетворювач
- З захисною кришкою на клемах.
- Вихідна потужність: 30 Вт
- Напруга: 5 В
- 1 фазне підключення до мережі
- Вхідна напруга AC: 100 … 240 В (Номінальна: 230 В)
- Частота 50-60 Гц
- Комплекс захистів від короткого замикання, перевантаження, перенапруги
- Корпус: алюмінієвий
- Тип охолодження: пасивне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 200 |
| Висота | 42 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм, А | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



