
Щит Resi9 KV 3 ряди 12М мультим. врізний
16 438,03 ₴
- В наявності
- Код: R9H10977
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Resi9 KV enclosure 3 Row Multimedia
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Шафа: Білий (RAL 9016) |
| Штрих-код | b3606481330796 |
| Глибина | Зовні: 13.4 мм |
| Валюта | UAH |
| Тип виробу або компоненту | Неохайний |
| Статус серії | regular |
| Робоча температура навколишнього середови | -20-40 °C |
| Глибина встановлення | 90 мм |
| Стандарти | МЕК 60670-1 |
| Код УКТЗЕД | 8538909900 |
| Сегмент ринку | житловий |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NVE4246901 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-ENCLOSURESHDFULLCAT |
| Група продукції | Модульне об-ння для жит-го будівництва |
| COS | 19GP-SMBFDR |
| Серія продукту | Resi9 |
| Матеріал корпусу | Шафа самозагасаючий пластик |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 24 |
| Назва продукту | Resi9 KV |
| Кількість клемних блоків | 2 нейтраль / земля (Гвинтове з'єднання) з 27 випереджає |
| Розподільчий блок відводів | 3 x 10 мм2 |
| Внутрішня глибина | 85 мм |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 12 |
| Кабельний ввід | гнучкі заслінки |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 690 В |
| Опис монтажної плати | перфорований |
| Число пластин | 2 |
| Додаткове обладнання | 3 x розетка Schuko |
| Тип шафи | мультимедійна шафа |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| Кількість горизонтальних рядів | 3 |
| Вогнестійкість | Шафа: 650 °C відповідно до МЕК 60695-2-11 |
| Кількість модулів шириною 18 мм на ряд | 12 |
| Тип передньої кришки | непрозорий |
| Опис параметрів блокування | додатковий замок |
| Категорія перенапруги | II |
| Монтаж шафи | Врівень |
| Тип рейки | DIN |
| Спосіб монтажу | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 438,03 ₴

