
Resi9, вилочна шинка, 3P(L1 L2 L3), 18 мм, 57 модулів, 63 A
1 828,32 ₴
- В наявності
- Код: R9XFH357
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Resi9, вилочна шинка, 3P(L1 L2 L3), 18 мм, 57 модулів, 63 A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Ie] номінальний робочий струм | 63 А на 40 °C |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400 В змінний струм Ph/Ph |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В змінний струм |
| Ізоляція | Ізольований |
| Валюта | UAH |
| Вогнестійкість | 960 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2-1 |
| Відстань між лініями | 54 мм |
| Група продукції | Модульна автоматика |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 57 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Категорія аксесуара/запасної частини | аксесуар для підключення |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Конфігурація полюсів | 1 x 3P |
| Крок підключення | 18 мм |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 114 |
| Кількість шляхів | 19 пінів 3 L |
| Маркування | L1 L2 L3 |
| Місце встановлення | нижній на biconnect |
| Опис виробу | Відрізний |
| Опис рядків | 3L |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серія | Resi9 |
| Серія продукту | Resi9 |
| Спосіб кріплення | Горизонтальний |
| Стандарти | МЕК 61439-1 |
| Статус серії | new |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Сумісність серії | Resi9 (Resi9 SWITCH) |
| Тип виробу або компоненту | Гребінчаста шинка |
| Тип конектора | вилка |
| Ширина | 1000 мм мм |
| Штрих-код | b3606480515934 |
| Серія виробів | Resi9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828,32 ₴

