
Пристрій захисту від дугового замикання з функцією автоматичного вимикача диференційного струму, Active iCV40N
13 478,40 ₴
- В наявності
- Код: A9TDFC640
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 Active iCV40 ARC - це пристрій захисту від дугового замикання з функцією автоматичного вимикача диференційного струму. Кількість полюсів 1P+N, номінальний струм 40А, крива відключення C. Клас захисту від витоку на землю - тип A-SI з чутливістю 30 мА. Миттєве спрацювання при виникненні витоку струму на землю. Номінальна відключаюча здатність при короткому замиканні 6000 А при 230 В змінного струму, відповідно до стандарту МЕК 61009-2-1. Пристрій захищає від короткого замикання, перевантаження, витоку струму та дугового замикання. Пристрої Acti9 Active взаємодіють зі шлюзом EcoStruxure Panel Server Entry, Universal та Advanced. Його система попередньої сигналізації може запобігти будь-якому перевантаженню, витоку заземлення та перенапрузі. Також пристрії може вимірювати напругу, струм і потужність. Унікальні індикатори VisiTrip надають інформацію про спрацювання та його причину. Електрична зносостійкість до 10 000 циклів і механічна зносостійкість до 20 000 циклів. Номінальна напруга ізоляції Ui 250 В змінного струму. Клас обмеження 3 (згідно з МЕК 60898-1). Виріб призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина 4 модулі по 9 мм. Ступінь забруднення - 2. Колір білий (RAL9003). Розміри - (Ш) 36 мм х (В) 91 мм х (Г) 73 мм. Має ступінь захисту IP20 (відповідно до стандарту МЕК 60529) і IP40 при встановлення в щиті. Пристрій відповідає стандартам МЕК 60898-1, МЕК 60947-2, МЕК 62606, МЕК 61009-1 і МЕК 61009-2-1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9TDFC640_Image-StopMotion/20211130T0410/360 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=E6cmIJlbjo8 |
| [Ics] номінальна робоча здатність відключенн | 5 кА змінний струм 50 Гц відповідно до МЕК 60947-2 |
| [In] номінальний струм | 40 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 250 В змінний струм 50 Гц між фазою та нейтраллю |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Індикатор положення контакту | Да |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-GDE66871-00_UKR |
| Інструкція користувача | https://www.productinfo.schneider-electric.com/ecostruxurepanelserverguide/ |
| Валюта | UAH |
| Висота | 91 мм |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Відключаюча здатність | 10 кА Icu на 230 В змінний струм 50 Гц відповідно до МЕК 60947-2 |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Відповідність вимогам по ізоляції | Да |
| Глибина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів 230 В змінний струм 50 Гц |
| Запис електричних параметрів | індикатори необхідності обслуговування |
| Захист від витоку струму на землю | Інтегрований |
| Знак якості | AENOR |
| Кабельний ввід | зверху і знизу |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Керування подіями | overload |
| Клас захисту від витоку струму на землю | тип A-SI (суперімунізований) |
| Клас обмеження | 3 |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу1-10 мм² гнучкий |
| Код УКТЗЕД | 8536303090 |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Конкретне застосування виробу | виявлення дугових замикань |
| Крива відключення | C |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 4 |
| Маса нетто | 220 г |
| Межа магнітного відключення | 5...10 x In |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | Світлодіодна діагностика несправності дуги |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | iCV40 ARC |
| Назва продукту | Acti9 iCV40 ARC |
| Номінальна вмикаюча та вимикаюча здатність | Idm 3000 А на 230 В змінний струм 50 Гц відповідно до IEC 61009-2-1 |
| Опис параметрів блокування | Пристрій для встановлення навісних замків |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Порогова напруга спрацьовування | 275 В для +/- 5 V |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-40 °C |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 61009-2-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 2 відповідно до МЕК 62606 |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | Да |
| Сумісність концентратора | Універсальний сервер панелей EcoStruxure Panel Server |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-80 °C |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Технологія розчеплювача | Тепломагнітний |
| Тип вимірювання | коефіцієнт потужності |
| Тип виробу або компоненту | arc fault detection RCBO |
| Тип керування | перемікач |
| Тип мережі | змінний струм |
| Точність | потужність +/- 5 % |
| Тропічне виготовлення | ступінь тяжкості B відповідно до МЕК 60068-2-30 для 28 днів |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Миттєвий |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 30 мА |
| Ширина | 36 мм мм |
| Штрих-код | b3606481906694 |
| Серія виробів | Acti9 - iCV40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 478,40 ₴

