
Пристрій захисту від дугового замикання з функцією автоматичного вимикача, iC40N ARC, 1P+N, 13A, С, 6кА
10 966,80 ₴
- В наявності
- Код: A9TPE4613
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 iC40 ARC - це пристрій захисту від дугового замикання з функцією автоматичного вимикача. Кількість полюсів 1P+N, номінальний струм 13А, крива відключення C. Номінальна відключаюча здатність до 6000 А при 230 В змінного струму (МЕК 60898-1) та 10000 А при 230 В змінного струму (МЕК 60947-2). Пристрій захищає від короткого замикання, перевантаження та дугового замикання. Механізм миттєвого спрацювання подовжує термін експлуатації. Унікальні індикатори VisiTrip надають інформацію про спрацювання та його причину. Електрична зносостійкість до 10 000 циклів і механічна зносостійкість до 20 000 циклів. Номінальна напруга ізоляції Ui 250 В змінного струму. Клас обмеження 3 (згідно з МЕК 60898-1). Виріб призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина 4 модулі по 9 мм. Ступінь забруднення - 2. Колір білий (RAL9003). Розміри - (Ш) 36 мм х (В) 91 мм х (Г) 73 мм. Має ступінь захисту IP20 (відповідно до стандарту МЕК 60529) і IP40 при встановлення в щиті. Пристрій відповідає стандартам МЕК 62606, МЕК 60898-1 та МЕК 60947-2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=E6cmIJlbjo8 |
| [Ics] номінальна робоча здатність відключенн | 7.5 кА відповідно до МЕК 60947-2 |
| [In] номінальний струм | 13 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 250 В змінний струм |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Індикатор положення контакту | Да |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-GDE60782-00_UKR |
| Валюта | UAH |
| Висота | 91 мм |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Відключаюча здатність | 6000 А Icn на 230 В змінний струм 50 Гц відповідно до МЕК 60898-1 |
| Відповідність вимогам по ізоляції | Да |
| Глибина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм |
| Електрична зносостійкість | 20000 циклів |
| Застосування автоматичного вимикача | розподіл |
| Знак якості | OVE |
| Кабельний ввід | зверху і знизу |
| Клас обмеження | 3 |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу1-16 мм² жорсткий |
| Код УКТЗЕД | 8536201000 |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Конкретне застосування виробу | виявлення дугових замикань |
| Крива відключення | C |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 4 |
| Маса нетто | 210 г |
| Межа магнітного відключення | 5...10 x In |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | Світлодіодна діагностика несправності дуги |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | iC40 ARC |
| Назва продукту | Acti9 iC40 ARC |
| Опис параметрів блокування | Пристрій для встановлення навісних замків |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Порогова напруга спрацьовування | 275 В для +/- 5 V |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-40 °C |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 62606 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-80 °C |
| Технологія розчеплювача | Тепломагнітний |
| Тип виробу або компоненту | автоматичний вимикач для виявлення дугових замикань |
| Тип керування | перемікач |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тропічне виготовлення | ступінь тяжкості B відповідно до МЕК 60068-2-30 для 28 днів |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 36 мм мм |
| Штрих-код | b3606481906328 |
| Номінальний струм, А | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 966,80 ₴

