
Аналоговий датчик зовнішнього освітлення Acti9
7 150,42 ₴
- В наявності
- Код: CCT15263
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналоговий датчик зовнішнього освітлення. Для сутінкових вимикачів IC2000p+, IC2000 і IC100. Для зовнішнього встановлення та застосування. Діапазон яскравості: 2-2000 люкс. Довжина кабелю: максимально 50 м. Ступінь захисту: IP55.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CCT15263_HW_all |
| Валюта | UAH |
| Висота | 95 мм |
| Відносна вологість | 100-100 % |
| Глибина | 45 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина кабеля | 50 м |
| Доступна функція | горизонтально орієнтований |
| Код УКТЗЕД | 8536490090 |
| Код сумісності | настінна комірка |
| Маса нетто | 40.5 г |
| Місце встановлення | Відкритий |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 2-2000 люкс |
| Робоча температура навколишнього середови | -40-70 °C |
| Сегмент ринку | малий комерційний |
| Серія продукту | Acti9 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Сумісність серії | Acti9 Acti9 IC IC2000P+ програмований сутінковий вимикач з функцією реле часу |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-70 °C |
| Тип виробу або компоненту | настінна комірка |
| Ширина | 48 мм мм |
| Штрих-код | b3606489524654 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150,42 ₴

