
Диференційний блок, ACTI9 VIGI IC40, 1P+N, 40 A, 30 мА, тип AС
2 618,93 ₴
- В наявності
- Код: A9Y82640
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 Vigi iC40 є модульним блоком диференційного захисту. Полюси 1P+N, номінальний струм 40А. Клас захисту від витоку на землю — тип АС з чутливістю 30 мА та можливістю подавати живлення як зверху, так і знизу. Цей продукт захищає від короткого замикання, перевантаження, ураження електричним струмом через непрямий контакт, та небезпеки виникнення пожежі. Вікно VisiTrip призначене для індикації спрацювання за рахунок червоного механічного індикатора на передній панелі. Пристрій відповідає стандарту (МЕК 61009-2-1). Електрична зносостійкість до 10 000 циклів і механічна зносостійкість до 20 000 циклів. Номінальна робоча напруга Ue 230 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції Ui 400 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp 4 кВ. Ступінь забруднення 3. Виріб призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина 2 модулі по 9 мм. Колір білий (RAL9003). Розміри (Ш) 36 мм x (В) 95 мм x (Г) 74 мм. Вага 90г. Має ступінь захисту IP20 і IP40 при встановленні в щиті. Робоча температура від -5°C до 60°C. Температура зберігання від -40°C до 85°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=NgJLxZVDc94 |
| [In] номінальний струм | 40 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 400 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| title | Диференційний блок, ACTI9 VIGI IC40, 1P+N, 40 A, 30 мА, тип AС |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA9UG000E |
| Валюта | UAH |
| Висота | 95 мм |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Глибина | 74 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм для Нижній з'єднання |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів |
| Електричне підключення до автоматичного ви | гвинтове |
| Знак якості | OVE |
| Клас захисту від витоку струму на землю | Тип АС |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу Нижній1-10 мм² гнучкий |
| Код УКТЗЕД | 8536303090 |
| Код сумісності | Vigi iC40 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Маса нетто | 90 г |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м Нижній |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | індикація несправності |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | Vigi iC40 |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-60 °C |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 61009-2-1 |
| Статус серії | old |
| Ступінь забруднення | 3 відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| Ступінь захисту | IP40 (Модульний щит) відповідно до МЕК 60529 |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 iC40) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Тип виробу або компоненту | Додоткові блоки диференційного захисту |
| Тип мережі | змінний струм |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Миттєвий |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 30 мА |
| Ширина | 36 мм мм |
| Штрих-код | b3606481327413 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 618,93 ₴

