
Вертикальний розподільчий блок, Acti9 VDIS, 3P+N, 125A, 250/440В, 66 виходів
14 658,38 ₴
- В наявності
- Код: A9XPK714
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний розподільчий блок Acti9 VDIS. Кількість полюсів 4. Має 66 виходів з 1 клемним блоком. Призначений для 3P+N і має 66 виводів. Виводи розподільчого блоку мають 14 виходів для кожної фази і 24 виходи для нейтралі. Має розташовані в шаховому порядку клеми для спрощення підключення. Номінальна робоча напруга Ue 250 - 440 В змінного струму. Номінальний струм In 125А. Робоча частота 50 Гц або 60 Гц. Номінальна напруга ізоляції Ui 500 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp 6 кВ. Клеми тунельного типу дозволяють підключати кабелі перерізом від 10 мм² до 35 мм². Самозажимні пружинні клеми дозволяють використовувати для розподілу жорсткі мідні кабелі перерізом від 1,5 мм² до 10 мм². Також можливе підключення багатожильних мідних кабелів перерізом від 4 мм² до 16 мм² та гнучких мідних кабелів з наконечниками або без них перерізом від 1,5 мм² до 16 мм². Самозажимні пружинні клеми дозволяють підключати гнучкі мідні кабелі або кабелі з наконечниками перерізом від 1,5 мм² мінімум до 16 мм² максимум. Монтується на DIN-рейку. Розміри: (Ш) 40,5 мм x (В) 680 мм x (Г) 71,5 мм. Вага виробу 2,040 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=iNJZVm4c0zc |
| [In] номінальний струм | 125 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250/440 V |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 6 кВ |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=JYT9455601 |
| Валюта | UAH |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 71.5 мм |
| Група продукції | Промислові роз'єми та модульні щити |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-ENCLOSURESHDFULLCAT |
| Клеми підключення | розподіл: push-in spring terminals1.5-16 мм² (гнучкий з зажимом) |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість клемних блоків | 1 з 66 випереджає |
| Маса нетто | 2.04 кг |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IPxx B |
| Назва продукту | Acti9 VDIS |
| Опис полюсів | 3P + N |
| Розподільчий блок відводів | 24 holes для Нейтральний |
| Серія продукту | Acti9 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Сумісність серії | PrismaSeT S |
| Тип виробу або компоненту | vertical distribution block |
| Тип мережі | змінний струм |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Ширина | 40.5 мм мм |
| Штрих-код | b3606489667580 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 658,38 ₴

