
Розетка з/заз з/шт, венге
549,12 ₴
- В наявності
- Код: SDD181022U
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забезпечте свої електричні пристрої розеткою Schneider Electric Sedna Design Elements 16A. Вона відповідає стандарту CEE 7/3 і має заземлення 2P+E зі шторками для додаткового захисту. Безгвинтові клеми розроблені для кращої ергономіки, що робить монтаж і обслуговування набагато простішими і швидшими. Робоча напруга становить 250 В змінного струму при 50 Гц. Ця розетка призначена для прихованого монтажу та має режим кріплення гвинта. Розміри: (Ш) 73 мм х (В) 73 мм х (Г) 41 мм. Виготовлений з полікарбонату (PC). Колір виробу – венге з напівматовим покриттям поверхні. Ступінь захисту IP20. Sedna Design & Elements - це нове покоління вимикачів, натхненних трендовим дизайном інтер’єру. Завдяки сучасним лініям, що відображають сьогоднішні тенденції та вишукану естетику, Sedna Design & Elements - це більше, ніж другорядна думка. Sedna Design & Elements йде ще далі з точки зору ергономічності, простоти встановлення та використання, надійності та якості обробки. Продукт відповідає стандарту МЕК 60884-1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD181022U_IoP-Left&p_File_Type=rendition_1500_jpg |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Відтінок кольору | колір дерева венге (Pantone 439C) |
| Відтінок основного кольору | колір дерева венге |
| Глибина | 41 мм |
| Глибина проекції | 29 мм |
| Гнучкість кабелю | багатожильний| гнучкий|жорсткий |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | професійний |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Конфігурація вихідних полюсів | 2P + E |
| Кількість в одному комплекті | 1 одиниця |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 1.5-2.5 мм? |
| Кількість розеток | 1 |
| Маса нетто | 0.071 кг |
| Матеріал | PC (полікарбонат) |
| Монтаж пристрою | Поверхня|Вбудований |
| Номінальний струм | 16 A |
| Оздоблення поверхні | UV Printing |
| Опис виробу | complete without cover frame |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Покриття поверхні | semi-matt |
| Серія | Sedna |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 52-69 мм |
| Стандарт роз’єму | CEE 7/3 |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Статус серії | new |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Тип поверхні | Із затвором |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм мм |
| Штрих-код | b3606487525011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549,12 ₴






