
МОДУЛЬ LM2596S — 411B DC-DC ПОНИЖУВИЙ РЕГУЛЬОВАНИЙ ПЕРЕТУРЧ 3,2~40V/1.25~35V, 3A
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM2596S
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Це модуль постійної напруги, що регулюється постійним струмом, можна використовувати для досягнення діапазону напруги на виході від 1.3 до 35 В. Створений на основі LM2596S.
Включає фільтр LC Ripple для забезпечення більш плавної вихідної напруги.
| Характеристики | |
| Вихідна напруга | 1.3 — 35 В |
| Вхідна напруга | 3.2 - 40 В |
| Діапазон температур | -45 ℃ до +85 ℃ |
| Коефіцієнт | ККД 92% (максимум) |
| Розмір | 52 x 20 x 12 мм |
| Струм | 3 А |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Модуль |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴





