
Подвійний зарядний пристрій USB, Asfora, тип A+C, 21 Вт, механізм з супортом, антрацит
1 935,65 ₴
- В наявності
- Код: EPH2700571
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скористайтеся рішенням для швидкого заряджання від Schneider Electric із зарядним пристроєм Asfora USB-A та USB-C PD PPS потужністю 21 Вт в кольорі антрациту. Цей пристрій призначений для будь-якого внутрішнього середовища та живлення від електромережі. Розетка оснащена передовою технологією заряджання USB-C Power Delivery Programmable Power Supply (PD PPS), що підвищує продуктивність заряджання акумулятора. Вона розумно вибирає найбільшу потужність, яку може витримати пристрій, і підтримує всі новітні технології заряджання акумулятора. Вона також є зворотньо сумісною. USB розетка забезпечує оптимальне швидке заряджання смартфонів і пристроїв, таких як навушники, смартфони, планшети та інші. Вона має захист OVC III, від перегріву, короткого замикання, пускового струму та перевантаження. Максимальна потужність порту USB A 18 Вт, він призначений для зарядки невеликих електронних пристроїв, а також підтримує швидке заряджання та фірмові протоколи: 5 В постійного струму 3 А 15 Вт; 9 В постійного струму 2 А 18 Вт; 12 В постійного струму 1.5 А 18 Вт. Максимальна потужність порту USB C 21 Вт, він призначений для мобільних пристроїв, а також підтримує швидку зарядку PD та фірмові протоколи: 5 В постійного струму 3 А 15 Вт; 9 В постійного струму 2.33 А 21 Вт; 12 В постійного струму 1.75 А 21 Вт; 5 В - 12 В постійного струму 0.1 А - 3 А макс 21 Вт. Разом USB-порти по типу A та C мають максимальну потужність 17 Вт і максимальний струм 2,4 А на кожен порт. Зносостійкість USB-портів більше 10 000 циклів. Споживання в режимі очікування менше 0,05 Вт, вхідна напруга 220-240 В змінного струму, частота 50-60 Гц. Термін служби становить 30 000 годин з вихідною потужністю 21 Вт при 25 °C. Призначена для врізного монтажу. Розміри: (Ш) 70.8 мм х (В) 70.8 мм х (D) 42.5 мм. Вага - 117.04 г Ступінь захисту IP20 та IK02, робоча температура - від 0°C до 40°C. Постачається в коробці з прозорим вікном та євроотвором. Має європейську декларацію відповідності (EU), звіт CB. Відповідає стандартам EN-МЕК 62368-1, МЕК 61000-3-2, EN 61558-1, EN 61558-2-16, EN 50032, EN 55035, EN 50563, EcoDesign 2019/1782/EC, RoHS і REACH.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH2700571_IOP-R_CL&p_File_Type=rendition_369_jpg&default_image=DefaultProductImage.png |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 220...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BQT56220 |
| Валюта | UAH |
| Висота | 71 мм |
| Вихідний струм | 3 A |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина встановлення | 32 мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 12 В USB type A + C 5 В 2.4 A |
| Маса нетто | 0.13 кг |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Номінальна вихідна потужність | 21 В |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія | Asfora |
| Серія продукту | Asfora |
| Споживання енергії [Вт] | 0.05 В |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Статус серії | new |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Сумісність продуктів | Samsung |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Термін служби в годинах | 30000 рік |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип C 20 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 3 A |
| Тип виробу або компоненту | USB-розетка |
| Тип електричного навантаження | джерело живлення |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Тип захисту | захист від підвищення температури |
| Тип конектора | USB A+C |
| Тип пакування | коробка з євроотвором |
| Ширина | 71 мм мм |
| Штрих-код | b3606487132035 |
| Колір механізму | Антрацит |
| Механізми Asfora | Розетки USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935,65 ₴






