
ЗАХИСТ ІМПУЛЬСНИХ ПЕРЕНАПРУГ EZ9 3Р+N/45кА/20кА/1,5кВ
4 413,55 ₴
- В наявності
- Код: EZ9L33745
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП) Easy9 - це низьковольтне модульне обладнання. Максимальний струму розряду Imax 45 кА, пристрій рекомендований для середнього рівня ризику. Захист цього ПЗІП необхідно забезпечити автоматичним вимикачем на 50 А з кривою С. Максимальна безперервна робоча напруга Uc становить 275 В змінного струму. Номінальний струм розряду In становить 20 кА. Максимальний рівень захисту від напруги Up становить 1,5 кВ. Призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина становить 8 кроків по 9 мм. Відповідно до стандарту IEC 60529, ступінь захисту IP40 при встановленні в модульну шафу. Робоча температура від -5°C до 60°C. Температура зберігання від -5°C до 70°C. Цей продукт повністю відповідає стандарту IEC 61643-11.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Штрих-код | b3606480586798 |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу (Зворотній бік) 5-35 мм² Твердий або гнучкий |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Глибина | 66.2 мм |
| Валюта | UAH |
| Тип виробу або компоненту | Розрядник перенапруг |
| Статус серії | regular |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-60 °C |
| Стандарти | МЕК 61643-11 |
| Ступінь захисту | IP20 на терміналі: |
| Код УКТЗЕД | 8536309000 |
| Місцева сигналізація | Зелений та червоний Сигналізувати |
| Сегмент ринку | житловий |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-70 °C |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=HRB4959100 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Група продукції | Модульне об-ння для жит-го будівництва |
| COS | 19GP-SMBFDR |
| Серія продукту | Easy9 |
| Опис полюсів | 3P + N |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 8 |
| Відносна вологість | 5-90 % |
| Момент затягування | 3.5-3.5 Н.м |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Назва пристрою | ПЗІП Easy9 |
| Технологія розрядника | MOV + GDT |
| Номінальний розряд струму | Звичайний режим: 20 кА (L/N) |
| Максимальний рівень напруги захисту [Up] | Диференційний режим <1.5 кВ тип 2 L/N |
| [Uc] максимальна тривала робоча напруга | Диференційний режим: 275 В N/PE |
| Максимальний струм розряду | Звичайний режим: 45 кА L/N |
| Дистанційна сигналізація | відсутній |
| Тип пристрою вимкнення | Зв'язаний автоматичний вимикач на 400 В |
| Тип класу розрядника | тип 2 |
| Час реакції | <= 25 нс |
| Система заземлення | TT |
| Тип розрядника | Електророзподільна мережа |
| Серія виробів | Easy9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 413,55 ₴

