
EZ9 АВТ. ВИМ, 1Р, 20А, Х-КА'''
216,53 ₴
- В наявності
- Код: EZ9F14120
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EZ9 АВТ. ВИМ, 1Р, 20А, Х-КА В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDR |
| [Ics] номінальна робоча здатність відключенн | 4.5 кА 100 % x Icn на 230 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 60898-1 |
| [In] номінальний струм | 20 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 60898-1 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ відповідно до МЕК 60898-1 |
| Індикатор положення контакту | Да |
| Валюта | UAH |
| Висота | 81 мм |
| Відключаюча здатність | 4500 А Icn на 400 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 60898-1 |
| Відносна вологість | 95-95 % на -25-60 °C |
| Відповідність вимогам по ізоляції | Так відповідно до МЕК 60898-1 |
| Глибина | 66.5 мм |
| Група продукції | Модульне об-ння для жит-го будівництва |
| Електрична зносостійкість | 4000 циклів |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу (Зверху або знизу) 1-16 мм² гнучкий |
| Код УКТЗЕД | 8536201000 |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Крива відключення | B |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Межа магнітного відключення | 3...5 x In |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м Зверху або знизу |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | відсутній |
| Назва пристрою | Модульний автоматичний вимикач Easy9 |
| Область застосування продукту | Розподіл |
| Опис полюсів | 1P |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| Сегмент ринку | малий комерційний |
| Сертифікація виробу | GOST-R |
| Серія продукту | Easy9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 60898-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Технологія розчеплювача | Тепломагнітний |
| Тип виробу або компоненту | Автоматичний вимикач |
| Тип керування | перемікач |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тропічне виготовлення | 2 |
| Цільова країна | інші |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Ширина | 18 мм мм |
| Штрих-код | b3606480587122 |
| 1P | 1P |
| Серія виробів | Easy9 |
| Номінальний струм, А | 20 |
| Крива | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216,53 ₴

