
Допоміжний контакт, Acti9 A9A, iOF, 1 C/O, 2 мА до 100 мА, від 24 В до 250 В зм. стр., від 24 В до 220 В пост.
898,56 ₴
- В наявності
- Код: A9A26914
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульний допоміжний контакт iOF Acti9 використовується для дистанційної індикації положення пов’язаного з ним пристрою. Номінальний струм (In) становить від 2 мА до 100 мА з робочою частотою від 50 Гц до 60 Гц при від 24 В до 240 В змінного струму та від 2 мА до 100 мА при від 24 В до 220 В постійного струму. Має 1 контакт, що перемикається, типу 1 закритий/відкритий. Він призначений нових установок або тих, що модернізуються, в невеликих комерційних будівлях, будівлях критичної інфраструктури, закладах охорони здоров’я, промисловості, центрах обробки даних та ін. Допоміжний контакт iOF сумісний з пристроями серії Acti9, такими як iC60, iID, iDPN ARC, iDPN Vigi, iDPN Vigi ARC, iSW, iC40, iC40 ARC, iCV40, iCV40 Vigi ARC та iC60 RCBO. Має гвинтові клеми, підключення знизу. Підключення допускається жорстким мідним кабелем. Площа перерізу кабелю від 1 мм² до 4 мм². Підключення допускається за допомогою гнучкого мідного кабелю. Площа перерізу кабелю від 0,5 мм² до 2,5 мм². Підключення допускається жорсткими мідними кабелями (2 кабелі). Площа перерізу кабелю становить 2,5 мм². Також допускається виконувати підключення гнучкими мідними кабелями з наконечникоми (2 кабелі). Площа перерізу кабелю становить 1,5 мм². Номінальна напруга ізоляції (Ui) до 500В. Він має номінальну імпульсну напругу (Uimp) 4 кВ. Ширина пристрою становить 9 мм, тобто 1 модуль. Розміри (Ш) 9 мм x (В) 86 мм x (Г) 73 мм. Колір виробу білий (RAL 9003). Ступінь забруднення - 3. Рівень тропікалізації - 2. Момент затягування зєднання - 1 Н. м (знизу) для типу викрутки PZ1. Відповідно до стандарту IEC 60529 ступінь захисту IP20. Робоча температура від -25°C до +70°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9A26914_Image-StopMotion/20221110T1633/360 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [In] номінальний струм | 2-100 мА на 220 В, ПОСТІЙ СТРУМ |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PKR1936501 |
| Валюта | UAH |
| Висота | 86 мм |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Глибина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 10 мм |
| Знак якості | CCC |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CA907047E |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач (Нижній) 2 кабель(і) 1.5-1.5 мм² - гнучкий з зажимом |
| Код УКТЗЕД | 8536301090 |
| Код сумісності | iOF |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 1 |
| Маса нетто | 32 г |
| Момент затягування | 1-1 Н.м Нижній |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місце встановлення | ліва сторона автоматичного вимикача |
| Назва пристрою | iOF |
| Режим роботи | Послідовне (ланцюгове) підключення до 100 пристроїв |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-70 °C |
| Сегмент ринку | інфраструктури |
| Сертифікація виробу | UKCA |
| Серія продукту | Acti9 |
| Сигнальні контакти | 1 C/O |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | GB/T 14048.17 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | верхній: Так |
| Сумісність продуктів | одиночна клема |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 iC40) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Тип виробу або компоненту | Контакт OC |
| Тропічне виготовлення | 2 |
| Ширина | 9 мм мм |
| Штрих-код | b3606482129139 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898,56 ₴

