
Допоміжний контакт, Acti9 A9A, iSD+OF, 2 C/O, 2 мА до 100 мА, від 24 В до 250 В зм. стр., від 24 В до 220 В
1 794,62 ₴
- В наявності
- Код: A9A26919
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульний допоміжний контакт iSD-OF Acti9 передає сигнал про несправність пов’язаного з ним пристрою на програмований логічний контролер. Номінальний струм (In) становить від 2 мА до 100 мА з робочою частотою від 50 Гц до 60 Гц при від 24 В до 240 В змінного струму та від 2 мА до 100 мА при від 24 В до 220 В постійного струму. Має 2 контакти, що перемикаються, типу 2 закритий/відкритий. Він призначений нових установок або тих, що модернізуються, в невеликих комерційних будівлях, будівлях критичної інфраструктури, закладах охорони здоров’я, промисловості, центрах обробки даних та ін. Контакт iSD-OF сумісний із серією Acti9, наприклад, iC60, iID, iDPN ARC, iDPN Vigi, iDPN Vigi ARC, iSW, iC60 та iID RCCB. Контакт iSD-OF встановлюється лише разом з пристроями серії Acti9, такими як, iID, iDPN Vigi, iSW-NA, ARA, iC60 і RCA. Якщо встановлення виконується без гребінчастої шинки, то він також сумісний з iC40, iC40 ARC, iCV40, iCV40 Vigi ARC. Гвинтові клеми як зверху, так і знизу. Підключення допускається жорстким мідним кабелем. Площа перерізу кабелю від 1 мм² до 4 мм². Підключення допускається за допомогою гнучкого мідного кабелю. Площа перерізу кабелю від 0,5 мм² до 2,5 мм². Підключення допускається жорсткими мідними кабелями (2 кабелі). Площа перерізу кабелю становить 2,5 мм². Також допускається виконувати підключення гнучкими мідними кабелями з наконечникоми (2 кабелі). Площа перерізу кабелю становить 1,5 мм². Номінальна напруга ізоляції (Ui) до 500В. Він має номінальну імпульсну напругу (Uimp) 4 кВ. Ширина пристрою становить 9 мм, тобто 1 модуль. Розміри (Ш) 9 мм x (В) 90 мм x (Г) 73 мм. Колір виробу білий (RAL 9003). Ступінь забруднення - 3. Рівень тропікалізації - обробка 2. Момент затягування зєднання - 1 Н. м (знизу) для типу викрутки PZ1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9A26919_Image-StopMotion/20221110T1633/360 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [In] номінальний струм | 2-100 мА на 220 В, ПОСТІЙ СТРУМ |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PKR1936501 |
| Валюта | UAH |
| Висота | 90 мм |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Глибина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 10 мм |
| Знак якості | CCC |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CA907047E |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач (верхній і нижній) 2 кабель(і) 1.5-1.5 мм² - гнучкий з зажимом |
| Код УКТЗЕД | 8536301090 |
| Код сумісності | iSD+OF |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 1 |
| Маса нетто | 40 г |
| Момент затягування | 1-1 Н.м Зверху або знизу |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місце встановлення | ліва сторона автоматичного вимикача |
| Місцева сигналізація | механічний індикатор |
| Назва пристрою | iSD+OF |
| Режим роботи | Послідовне (ланцюгове) підключення до 100 пристроїв |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-70 °C |
| Сегмент ринку | інфраструктури |
| Сертифікація виробу | UKCA |
| Серія продукту | Acti9 |
| Сигнальні контакти | 2 C/O |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | GB/T 14048.17 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | Немає |
| Сумісність продуктів | RCA |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 iC40) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Тип виробу або компоненту | контакти OC та несправності |
| Тропічне виготовлення | 2 |
| Ширина | 9 мм мм |
| Штрих-код | b3606482129153 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794,62 ₴

