
ЛІЧИЛЬНИК IEM2000T
4 536,48 ₴
- В наявності
- Код: A9MEM2000T
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛІЧИЛЬНИК IEM2000T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9MEM2000T_360-Seq/20220512T1137/360 |
| COS | 19GP-SMBBMC |
| [Ib] базовий струм | 5 А |
| [In] номінальний струм | 40 А |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=S1A89364 |
| Валюта | UAH |
| Вимірювання струму | 0.25-40 А |
| Висота | 96.5 мм |
| Висота над рівнем моря | < 2000 m |
| Вихідна напруга | 5...35 В ПОСТІЙ СТРУМ@20 мА |
| Відносна вологість | 0-95% на 55-55 °C |
| Глибина | 69 мм |
| Група продукції | Базові вимірювачі |
| Діапазон вимірювання частоти | 48-62 Гц |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PLSED310126EN_Web |
| Клас точності | клас 1 активна енергія відповідно доМЕК 62053-21 |
| Клеми підключення | віддалена передача: клеми тунельного типу (верхній) 1 4-4 мм² кабель(і) |
| Код УКТЗЕД | 9028301100 |
| Код сумісності | iEM2000T |
| Кількість виходів | 1 Імпульс енергетичний моніторинг: |
| Кількість входів | 0-0 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Максимальна споживана потужність [ВА] | 10 В·А на 240 В змінний струм |
| Максимальний струм | 40 A |
| Маса нетто | 0.073 кг |
| Момент затягування | віддалена передача: 0.8-0.8 Н.м |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | Жовтий Індикатор: облік та активність 3200 p/kWh |
| Назва пристрою | iEM2000T |
| Назва продукту | Acti 9 iEM2000 |
| Номінальна напруга | 230-230 В +/- 20 % |
| Область застосування продукту | Додатковий рахунок |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Протокол порту обміну даними | - |
| Підтримка комунікаційного порту | - |
| Робоча температура навколишнього середови | -20-55 °C |
| Розрядність дисплея | 0 |
| Сегмент ринку | Промисловість Управління витратами: Розподіл витрат: щит |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 62053-21 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь захисту | IP20 Оболонка: |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-70 °C |
| Тип аналогового входу | пряме введення |
| Тип вимірювання | активна потужність |
| Тип виробу або компоненту | Лічильник енергії |
| Тип дисплея | без дисплея |
| Тип технології | електронний |
| Тривалість імпульсу | 120 мс |
| Частота вибірки | 32 відліки/цикл |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 18 мм мм |
| Штрих-код | b3606480400575 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 536,48 ₴

