
Допоміжний контакт Acti9 iOF від 2 мА до 100 мА C60/C120
967,20 ₴
- В наявності
- Код: A9N26914
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоміжний контакт Acti9 iOF від 2 мА до 100 мА C60/C120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9N26914_Imade-StopMotion/20221110T1633/360 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [In] номінальний струм | 2-100 мА на 220 В, ПОСТІЙ СТРУМ |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PKR1936501 |
| Валюта | UAH |
| Висота | 85.3 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 9 мм |
| Знак якості | CCC |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CA907049E |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач (Нижній) 2 кабель(і) 1.5-1.5 мм² - гнучкий з зажимом |
| Код УКТЗЕД | 8536301090 |
| Код сумісності | OF |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 1 |
| Маса нетто | 30 г |
| Момент затягування | 1-1 Н.м Нижній |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місце встановлення | ліва сторона автоматичного вимикача |
| Назва пристрою | OF |
| Режим роботи | Послідовне (ланцюгове) підключення до 100 пристроїв |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-70 °C |
| Сегмент ринку | інфраструктури |
| Сертифікація виробу | UKCA |
| Серія продукту | Acti9 |
| Сигнальні контакти | 1 C/O |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | GB/T 14048.17 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | верхній: Так |
| Сумісність продуктів | одиночна клема |
| Сумісність серії | Acti9 (xC60) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Тип виробу або компоненту | Контакт OC |
| Тропічне виготовлення | 2 |
| Ширина | 9 мм мм |
| Штрих-код | b3606482129184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967,20 ₴

