
Блок захисту від дугового замикання, Acti9 ARC iC60, 2P, 40 A
12 073,78 ₴
- В наявності
- Код: A9TAB1240
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 ARC iC60 це блок захисту від дугового замикання. Кількість полюсів 2P, номінальний струм In 40A. Блок захисту від дугового замикання підключається до автоматичного вимикача Acti9 iC60 з номінальним струмом від 6 A до 40 A та кривою B або C. Унікальні індикатори VisiTrip надають інформацію про спрацювання та його причину. Електрична зносостійкість до 10 000 циклів і механічна зносостійкість до 20 000 циклів. Номінальна напруга ізоляції Ui 250 В змінного струму. Виріб призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина становить 2 модулі по 9 мм. Колір виробу білий (RAL9003). Розміри: (Ш) 54 мм x (В) 91 мм x (Г) 73 мм. Має ступінь захисту IP20 (відповідно до стандарту МЕК 60529) і IP40 при встановлення в щиті. Пристрій відповідає стандарту МЕК 62606.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=E6cmIJlbjo8 |
| [In] номінальний струм | 40 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц відповідно до МЕК 62606 |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 250 В змінний струм 50 Гц |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ відповідно до МЕК 62606 |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-GDE67263-00_UKR |
| Валюта | UAH |
| Висота | 91 мм |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Глибина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів 230 В змінний струм відповідно до МЕК 62606 |
| Електричне підключення до автоматичного ви | гвинтове |
| Запис електричних параметрів | індикатори необхідності обслуговування |
| Знак якості | IMQ |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу1-16 мм² жорсткий |
| Код УКТЗЕД | 8536303090 |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Крок підключення | 9 мм між фазою та нейтраллю |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Маса нетто | 92 г |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | Світлодіодна діагностика несправності дуги |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | ARC |
| Опис полюсів | 2P |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Порогова напруга спрацьовування | 275 В для +/- 5 V |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-40 °C |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 62606 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 2 відповідно до МЕК 62606 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-80 °C |
| Тип виробу або компоненту | додатковий блок виявлення дугових замикань |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тропічне виготовлення | ступінь тяжкості B відповідно до МЕК 60068-2-30 для 28 днів |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 54 мм мм |
| Штрих-код | b3606481906007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 073,78 ₴

