
Комунікац.шлюз Smartlink EL D CLOUD
17 546,88 ₴
- В наявності
- Код: A9XELC10
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комунікац.шлюз Smartlink EL D CLOUD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Естонія |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9XELC10_Image-StopMotion/20211220T2209/360 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=AX3-WFr-ZL8 |
| [Us] номінальна напруга живлення | 110...230 В змінний струм + 15 % |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MFR21866 |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA908058E |
| Інтерфейс введення в експлуатацію | mySchneider Electrician eSetup |
| Інтерфейс користувача | додаток для смартфона |
| Валюта | UAH |
| Висота | 85 мм |
| Висота над рівнем моря | 0...3000 m зберігання |
| Висхідна зв'язність | хмара |
| Вогнестійкість | на клемах підключення: 960 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2 |
| Вібростійкість | 1 gn, амплітуда= 3.5 мм (f = 5-300 Гц)10 циклів відповідно до МЕК 60068-2-6 |
| Відносна вологість | 93-93 % на 40-40 °C |
| Глибина | 62 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | ланцюг живлення: 7 мм |
| Додаткове підключення | до 20 бездротових пристроїв |
| Додаток для смартфонів кінцевих користувач | EcoStruxure Facility Expert Small Business |
| Електромагнітна сумісність | Емісії (0.15...30 MHz), клас А відповідно до МЕК 61131-2 |
| Затискна ємність з'єднання | 0.2...1.5 мм², гнучкий з зажимом для ланцюг живлення |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Клеми підключення | вставний з'єднувач qty: 1 для ланцюг живлення |
| Код УКТЗЕД | 8517620000 |
| Код сумісності | Acti9 PowerTag Link C |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 6 Зручний |
| Максимальний пусковий струм | 3 А |
| Маса нетто | 133 г |
| Межі напруги живлення | 19.2-28.8 В |
| Монтажне положення | горизонтальний/вертикальний на DIN-рейку |
| Місце підключення | Вгору |
| Назва пристрою | PowerTag Link C |
| Назва продукту | Acti9 PowerTag Link |
| Область застосування продукту | сигналізація навантаження |
| Перезавантаження | Повернення до заводських налаштувань на Передня панель |
| Протокол введення в експлуатацію | Bluetooth |
| Підключення до пристроїв | бездротовий датчик енергії |
| Підтримуюче середовище передачі | радіочастота 2.4-2.4835 ГГц PowerTag 20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-55 °C |
| Серія продукту | Acti9 |
| Служба обміну даними | Ethernet |
| Стандарти | МЕК 60950-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP40 (Модульний щит) |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 10 мс |
| Сумісність серії | ComPact (PowerTag) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Тип виробу або компоненту | Інтелектуальний комунікаційний модуль |
| Тип захисту | Перенапруга на 0.5 кВ для Допоміжне живлення |
| Тропічне виготовлення | 2 відповідно до МЕК 60068-2 |
| Ударостійкість | 15 gn для 11 мс відповідно до МЕК 60068-2-27 |
| Характеристики зовнішнього середовища | сольовий туман 2 відповідно до МЕК 60068-2-52 |
| Ширина | 54 мм мм |
| Штрих-код | b3606481370518 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 546,88 ₴

