
ДИФ. ВИМ. НАВАНТ. iID 4P 40A 30mA B-SI
26 382,10 ₴
- В наявності
- Код: A9Z61440
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 iID - це модульний вимикач диференційного струму (ВДС). Це 4-хполюсний вимикач з номінальним струмом 40 А, чутливістю 30 мА, типу BС. Він призначений для захисту людини від ураження електричним струмом через прямий або непрямий контакт, а також від пожежі. Механічний індикатор VisiTrip сигналізує про спрацювання ВДС, чим скорочує час виявлення проблеми та її вирішення. Зелена смужка VisiSafe гарантує фізичне розмикання контактів, що дозволяє безпечно проводити технічне обслуговування. Відповідає стандарту МЕК 61008-1, МЕК 62423. Номінальна відключаюча здатність (Im/IΔm) становить 1500 А. Умовний номінальний струм короткого замикання (Inc/IΔc) становить 10 кА. Електрична зносостійкість до 15000 циклів і механічна до 20000 циклів. Робоча напруга Ue становить 400 В змінного струму. Встановлюється на DIN-рейку. Ширина складає 9 мм - 8. Ступінь забруднення - 3. Категорія перенапруги - IV. Колір виробу - білий (RAL9003). Розміри: (Ш) 72 мм x (В) 88 мм x (Г) 79 мм. Вага - 415 г. Відповідає стандарту МЕК 60529, ступінь захисту - IP20 і IP40. Робоча температура -25°C до 60°C. Температура зберігання -40°C до 85°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/A9Z61440_Schneider_Acti9/20210218T2103/360 |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=d1_U_ZnYL8c |
| [In] номінальний струм | 40 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400 В змінний струм 50 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 6 кВ |
| Індикатор положення контакту | Да |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=QGH86351 |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA9UG000E |
| Валюта | UAH |
| Висота | 88 мм |
| Висота над рівнем моря | 0...2000 m |
| Втрати потужності на полюс | 1.8 В |
| Глибина | 79 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм для Зверху або знизу з'єднання |
| Електрична зносостійкість | 15000 циклів |
| Електромагнітна сумісність | Витримуваний імпульс 8/20 мкс, 3 кА відповідно до МЕК 61008-1 |
| Загальні втрати електроенергії | 5.4 В |
| Знак якості | KEMA |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVCATM9OEM_EN |
| Категорія перенапруги | IV |
| Клас захисту від витоку струму на землю | тип B-SI (супер-імунізований) |
| Клеми підключення | подвійна клема задня частина1-16 мм² гнучкий з зажимом |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Крок підключення | 18 мм |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 8 |
| Маса нетто | 415 г |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 3.5-3.5 Н.м Зверху або знизу |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | Індикатор спрацювання |
| Місцерозташування пристрою в системі | груповий вхід |
| Назва пристрою | iID |
| Назва продукту | Acti9 iID |
| Номінальна вмикаюча та вимикаюча здатність | Im 1500 А |
| Номінальний умовний струм короткого замика | 10 кА |
| Область застосування продукту | ліфт |
| Опис параметрів блокування | Пристрій для встановлення навісних замків |
| Опис полюсів | 4P |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| Сертифікація виробу | KC |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | EN 61008-2-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP40 (Модульний щит) відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударозахисту | IK05 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | Зверху або знизу: зубець |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Тип виробу або компоненту | автоматичний вимикач захисного відключення (ПЗВ) |
| Тип керування | перемікач |
| Тип мережі | змінний струм |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Миттєвий |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 30 мА |
| Ширина | 72 мм мм |
| Штрих-код | b3606489502706 |
| Номінальний струм, А | 40 |
| Серія виробів | Acti9 - iID |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 382,10 ₴


