
Програмований сутінковий вимикач, Acti9 IC Astro 1C SMART
12 118,70 ₴
- В наявності
- Код: CCT15225
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Астрономічний програмований сутінковий вимикач IC Astro SMART. Ширина 45 мм (5 модулів по 9 мм). Для запуску та зупинки електричного навантаження відповідно до часу сходу та заходу сонця. Немає необхідності використовувати датчик яскравості, оскільки час сходу та заходу сонця розраховується автоматично відповідно до географічного розташування. Інтегрований таймер із циклом перемикання 7 днів (щотижня). 84 операції перемикання. Автономна робота при відключенні мережі, резерв батареї: 10 років. Можливе ручне та дистанційне перевизначення. 1 канальний вихід. Програмування можна виконати за допомогою ключа пам’яті та програмного забезпечення через ПК. Тримач посібника користувача з лівого боку виробу дозволяє легко дістати документ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CCT152x5_HWadd_EN |
| Валюта | UAH |
| Висота | 92.6 мм |
| Відносна вологість | 90-90 %, Без утворення конденсату |
| Відображення інформації | Денний |
| Глибина | 66.7 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Доступна функція | попередній вибір вимикача |
| Загальні втрати електроенергії | 0.4 В |
| Категорія перенапруги | 3 клас |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Клеми підключення | 1 x 2.5-2.5 мм² Гвинтові затискачі Твердий або гнучкий з втулкою |
| Код УКТЗЕД | 9107000000 |
| Число каналів | 1 |
| Максимальна кількість перемикань | 84 |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0.5 В режим очікування |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 250 В змінний струм pf = 1 |
| Маркування | CE |
| Маса нетто | 115 г |
| Мова користувача | Італійська |
| Монтажна опора | TH35 DIN-рейка відповідно до EN 60715 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Мінімальний струм перемикання | 100 мА 24 В змінного струму/постійного струму |
| Назва пристрою | IC Astro |
| Назва продукту | Acti9 IC |
| Область застосування продукту | будівля |
| Режим роботи | активний тільки перемикач таймера |
| Робоча температура навколишнього середови | -30-55 °C |
| Серія продукту | Acti9 |
| Стандарти | EN 60730-2-7:2010 |
| Статус серії | regular |
| Температура навколишнього повітря для збер | -30-70 °C |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років |
| Тип виробу або компоненту | програмований астрономічний сутінковий вимикач |
| Тип виходу | сухий контакт |
| Тип дисплея | Підсвічування LCD |
| Тип електричного навантаження | Світлодіодна лампа > 2 Вт 200 Вт |
| Тип керування | за розрахунком часу сходу/заходу сонця |
| Тип кнопки керування | 4 кнопки |
| Тип контакту та з'єднання | перемикаючий контакт |
| Тип налаштування | тижневе програмування |
| Точність | +/- 0.25 с/день 25 °C |
| Ширина | 45 мм мм |
| Штрих-код | b3606489524548 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 118,70 ₴


