
Диференційний блок, ACTI9 VIGI IC40, 1P+N, 25 A, 30 мА, тип A
3 161,18 ₴
- В наявності
- Код: A9Y80625
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 Vigi iC40 є модульним блоком диференційного захисту. Полюси 1P+N, номінальний струм 25A. Клас захисту від витоку струму на землю — тип А з чутливістю 30 мА та можливістю подавати живлення як зверху, так і знизу. Він захищає від ураження електричним струмом через прямий та непрямий контакт, а також небезпеки виникнення пожежі. Вікно VisiTrip призначене для індикації спрацювання за рахунок червоного механічного індикатора на передній панелі. Пристрій відповідає стандарту (МЕК 61009-2-1). Електрична зносостійкість до 10 000 циклів і механічна зносостійкість до 20 000 циклів. Номінальна робоча напруга Ue 230 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції Ui 400 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp 4 кВ. Ступінь забруднення 3. Виріб призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина 2 модулі по 9 мм. Колір білий (RAL9003). Розміри (Ш) 36 мм x (В) 95 мм x (Г) 74 мм. Вага 90г. Має ступінь захисту IP20 і IP40 при встановленні в щиті. Робоча температура від -25°C до 60°C. Температура зберігання від -40°C до 85°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=NgJLxZVDc94 |
| [In] номінальний струм | 25 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 400 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| title | Диференційний блок, ACTI9 VIGI IC40, 1P+N, 25 A, 30 мА, тип A |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA9UG000E |
| Валюта | UAH |
| Висота | 95 мм |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Глибина | 74 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм для Нижній з'єднання |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів |
| Електричне підключення до автоматичного ви | гвинтове |
| Знак якості | OVE |
| Клас захисту від витоку струму на землю | Тип А |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу Нижній1-10 мм² гнучкий |
| Код УКТЗЕД | 8536303090 |
| Код сумісності | Vigi iC40 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Маса нетто | 90 г |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м Нижній |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | індикація несправності |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | Vigi iC40 |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 61009-2-1 |
| Статус серії | old |
| Ступінь забруднення | 3 відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| Ступінь захисту | IP40 (Модульний щит) відповідно до МЕК 60529 |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 iC40) |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Тип виробу або компоненту | Додоткові блоки диференційного захисту |
| Тип мережі | змінний струм |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Миттєвий |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 30 мА |
| Ширина | 36 мм мм |
| Штрих-код | b3606481327444 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 161,18 ₴

