
ДИФ. АВТ. (АВДС) iCV40, 3P+N, 32A, КРІВА C, 6 кА, 30 мА, ТИП AC
6 774,14 ₴
- В наявності
- Код: A9DE3732
+380988032159
- +380 (68) 424-08-77Менеджер
- +380 (98) 803-21-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acti9 iCV40 це автоматичний вимикач диференційного струму (АВДС). Це АВДС з конфігурацією полюсів 3P+N та з номінальним струмом 32A та кривою відключення C. Клас захисту від витоку струму на землю - тип АС з чутливістю 30 мА. Спрацювання по захисту від витоку струму миттєве. Номінальна відключаюча здатність Icn 6000 А відповідно до стандарту МЕК 61009-2-1. АВДС захищає від короткого замикання, струмів перевантаження, ураження електричним струмом через непрямий та прямий контакт, а також пожежі. Його 2 унікальні індикатори Visitrip скорочують час втручання, показуючи несправну схему та швидко визначаючи тип несправності. Зелена смужка VisiSafe гарантує фізичне розмикання контактів, що дозволяє безпечно проводити технічне обслуговування. Він має електричну зносостійкість до 10 000 циклів і механічну зносостійкість до 20 000 циклів. Робоча напруга Ue становить 400 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції Ui становить 440 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp становить 4 кВ. Частота 50/60 Гц. Призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина складає 10 модулів по 9 мм. Колір виробу - білий (RAL9003). Розміри: (Ш) 90 мм x (В) 93 мм x (Г) 73 мм. Вага 500г. Має ступінь захисту IP20. Диференційний вимикач має ступінь захисту IP40 при встановленні в щиті відповідно до стандарту МЕК 60529. Робоча температура від -5°C до 60°C. Температура зберігання від -40°С до 85°С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=NgJLxZVDc94 |
| [Ics] номінальна робоча здатність відключенн | 6000 А 100 % x Icn на 400 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| [In] номінальний струм | 32 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 440 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 4 кВ |
| Індикатор положення контакту | Да |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=CA9UG000E |
| Валюта | UAH |
| Висота | 93 мм |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Відключаюча здатність | 6000 А Icn на 400 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Відповідність вимогам по ізоляції | Так відповідно до МЕК 60947-2 |
| Глибина | 73 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм для Зверху або знизу з'єднання |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклів |
| Електромагнітна сумісність | Витримуваний імпульс 8/20 мкс, 250 A відповідно до МЕК 61009-1 |
| Захист від витоку струму на землю | Інтегрований |
| Знак якості | EAC |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Категорія перенапруги | ІІІ відповідно до МЕК 60364 |
| Клас захисту від витоку струму на землю | Тип АС |
| Клас обмеження | 3 відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу Зверху або знизу1-10 мм² гнучкий |
| Код УКТЗЕД | 8536201000 |
| Код сумісності | iCV40N |
| Крива відключення | C |
| Крок підключення | 9 мм між фазою та нейтраллю |
| Кількість захищених полюсів | 3 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 10 |
| Маса нетто | 500 г |
| Межа магнітного відключення | 5...10 x In |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Момент затягування | 2-2 Н.м Зверху або знизу |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | iндикатор УВІМК/ВІМК |
| Місцерозташування пристрою в системі | Вихідний |
| Назва пристрою | iCV40N |
| Назва продукту | Acti9 iCV40 |
| Номінальна вмикаюча та вимикаюча здатність | Idm 3000 А на 400 В змінний струм 50/60 Гц відповідно до МЕК 61009-2-1 |
| Область застосування продукту | Розподіл |
| Опис параметрів блокування | Пристрій для встановлення навісних замків |
| Опис полюсів | 3P + N |
| Положення нейтралі | Зліва |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-60 °C |
| Сегмент ринку | малий комерційний |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серія продукту | Acti9 |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Стандарти | МЕК 61009-2-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP40 (Модульний щит) відповідно до МЕК 60529 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | Зверху або знизу: зубець |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Технологія відключення диференційного стр | незалежний від напруги |
| Технологія розчеплювача | Тепломагнітний |
| Тип виробу або компоненту | Автоматичний вимикач диференційного струму (АВДС) |
| Тип керування | перемікач |
| Тип мережі | змінний струм |
| Час витримки захисту від витоку струму на з | Миттєвий |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Чутливість до витоку струму | 30 мА |
| Ширина | 90 мм мм |
| Штрих-код | b3606481328755 |
| Крива | C |
| Струм спрацювання, мA | 30 |
| Тип диф-автома | AC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 774,14 ₴

